2737
2734

من از ۱۵ سالگی فهمیدم فقدان رحم دارم و  طبیعی نمیتونم بچه دار بشم اما با رحم اجاره ای میتونم الان حدود ۲۵ سالمه ی لیسانس زبان دارم و کار آنلاین میکنم و مدرس زبانم از موقعیتی ک توش هستم اصلن راضی نیستم کسی ک دوسش داشتم منو ترک کرد ب بدترین شکل ممکن فکر میکنم بخاطر مشکل بچه دار شدنمه

خواستگارامو رد میکردم تو اوایل ۲۰ سالگی چون نمیشه بهشون تکیه کرد و مشکل منم کم مشکلی نیست 

الان تصمیم گرفتم امسال بشینم برای کنکور سال بعد بخونم

هدفم پزشکی یا دندون پزشکی هست اما‌ میترسم میترسم تا سال بعد ک ۲۶ سالم میشه واسه پزشکی دیر باشه و با توجه به مشکلم باید زود ب درآمد برسم پزشکی هم خیلی سنگینه و تمام عمرتو باید بزاری براش اما دندون پزشکی هم میشه زندگی کرد هم‌درس خوند هم‌کار کرد

اما پزشکی پروسه اش طولانیه گرچه پرستیزش بالاتره

نظرتون چیه هدفم رو چی بزارم سال بعد؟

خب برو متخصص داخلی شو .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
خب برو متخصص داخلی شو .

۷ سال باید عمومی بخونی ۲ سال طرح

دوباره ۴ سال تخصص و ۲ سال طرح

کم کمش ۱۵ سال زمان میبره پس کی زندگی کنم

ولی دندون ۶ ساله اس ک ۵ ساله هم میتونی تمومش کنی و سال اخرم حقوق میدن بهت

اره و پریود نمیشم کلن

خوب این و باید وقتی تو رابطه ای هستی و دیگه حرف ازدواج وسط میاد برا طرف باز کنی یا با پزشکت ببری صحبت کنه که بدونه خیلی چیز بزرگی نیست و می تونین رحم اجاره کنین و اینا وقتی یکی بهتوحس داشته باشه می تونه کنار بیاد

۷ سال باید عمومی بخونی ۲ سال طرح دوباره ۴ سال تخصص و ۲ سال طرح کم کمش ۱۵ سال زمان میبره پس کی زندگ ...

یعنی شما الان مطمئنی دندون یا پزشکی میاری فقط یخاطر سالش شک داری؟؟ 

چرا پس زودتر نخوندی؟؟

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706