2737
2734

شله نِمِدَن؟🤣

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی یه پیجی زده بود مسجد امام سجاد اندیشه 19 میخوام به شوهرم بگم بره نمیدونم راست یا نه ولی پیجش مخصوص مشهدی های

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
2742

😂

یه بنده خدایی بود صب ساعت ۴ زنگ زد گفتم چیشده؟

گفت بیا شله میدن برات جا گرفتم😂😂

اصلا مشهدیا شله ناموسشونه😂

جنگ صلح است..آزادی بردگی‌است..نادانی توانایی‌است کتاب ۱۹۸۴_جورج اورول" مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باور های قبلی آن ها را تایید می‌کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن بگیرد "استیون هاوکینگ" ...خووووووواهششش می‌کنم کتاب قلعه حیوانات رو بخونید باور کنید خیلی کوتاهه فقط بخونیید...
توی یه پیجی زده بود مسجد امام سجاد اندیشه 19 میخوام به شوهرم بگم بره نمیدونم راست یا نه ولی پیجش مخص ...

پارسال گفتن موقع نماز میدن

انگار مردمو مسخره کردن

شوهرم تو گرما رفت پارسال

با خنده و تمسخر گفتن هه هه صبح دادیم رفت

درصورنی که از قبل نماز یه صف طولانی تشکیل شده بود و به مردم نگفتن خبری نیست

و نفرین یه صف طولانی ازمردمو خریدن

خب نامسلمونا از اول بگین که صبح دادین که مردم از اول صبح علاف نشن

پارسال گفتن موقع نماز میدن انگار مردمو مسخره کردن شوهرم تو گرما رفت پارسال با خنده و تمسخر گفتن ه ...

اره تو پیجم زده بود برای ظهر شوهرم نرفت خیلی، بده اینکارارو میکنن باعث نفرت مردم میشن

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
2740