2737
2739

سلام

از روزیکه انتقال جنین دادم لکه بینی قهوه ای داشتم

روز چهارم انتقالم روی دستمال یه رگه خون قرمز دیدم

الانم که روز پنجمم وقتی میرم دسشویی لکه بینی قهوه ای گهگاهی میاد

شیاف رو بیشتر کردم ولی قطع نشد

کسی بوده اینجوری بوده؟

خیلی نگرانم...تازه این ماه خراش رحمم دادم...پی‌آرپی رحم انجام دادم...آمپول چسب جنینم زدم.

ولی همش لکه بینی دارم‌‌‌‌...

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
به دکتر گفتی؟؟؟ چند تا کاشتی؟

بله به مرکز زنگ زدم گفتن شیاف رو بیشتر کنم

اگه لکه بینی ادامه داشت امکان داره ناموفق بوده باشه

دوتا کاشتم...

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله به مرکز زنگ زدم گفتن شیاف رو بیشتر کنم اگه لکه بینی ادامه داشت امکان داره ناموفق بوده باشه دوت ...

ببین نگرانی بدترین چیزه ... نگران نباش همه چیو بسپار به خدا،

کاش بیشتر میکاشتی الانم هنوز چیزی مشخص نیست خودتو بیخیال بگیر همون کاری ک گفتنو انجام بده شیافو بیشتر کن و بیشتر هم استراحت کن

ممکنه یکی شون دور از جون سقط شده باشه ک لکه بینی داری و یکی هنوز مونده باشه

ممکنم هست لکه بینی بخاطر خراش رحم و ... باشه لک لانه گزینی و هردو سالم باشن فقط استراحت کن عزیزم

2742
ببین نگرانی بدترین چیزه ... نگران نباش همه چیو بسپار به خدا، کاش بیشتر میکاشتی الانم هنوز چیزی مشخص ...

ممنون عزیزم بخاطر روحیه ای که میدی

خدا کنه ایندفعه واسم گرفته باشه

خیلی نگرانم....

2740

من از،سال ۹۶ با شمام چند باری باهاتون چت کردم یادتون شاید نباشه تعلیق،شدم آیدیم پرید

هر موقع هررررر موقع میام نی نی سایت یاد شما هستم میام تاپیکاتونو دنبال میکنم و منتظر خبر خوب بارداریتونم

به حق عظمت خدا خیلی زود خبر خوشی ازتون بشنوم

آي ام تعليقي🙃كاربر ٩٦ 
سلام دلسا جواب انتقالتون مثبت بود؟؟ کدوم  دکتر رفتید؟

سلام نه عزیزم

۳۰آبانم انتقال دادم که اون مثبت شد ولی ۶هفته سقط شد

الانم روز ۹ انتقالم که بیبی چک امروز منفی شد نگرانم

دکترم تهرانی

دخترا من چند روز پیش اومدم گفتم که لکه بینی داشتم.

خداروشکر امروز جواب انتقالم مثبت شد.

من چند روز بعد از انتقال چندبار لکه قهوه‌ای دیدم که بلافاصله پروژسترون رو زیاد کردم به گفته دکترم.

بنابراین فکر میکنم اون لکه بینی لانه‌گزینی بوده.

دخترا من چند روز پیش اومدم گفتم که لکه بینی داشتم. خداروشکر امروز جواب انتقالم مثبت شد. من چند روز ...

مبارکه عزیزم...خواستم بگم لکت بخاطر لانه گزینی بوده که دیدم خودت گفتی...شما بار چندم مثبت شدید؟کجا ای وی اف کردید؟

2706