2733
2734
عنوان

اوتیسم

125 بازدید | 14 پست

دوستان سلام دختر من 7 ماهشه از همون نوزادی تا الان وقتی رو به روم میگیرمش اصلا نگاهم نمیکنه ب هر طرف ک نگاش میکنم روشو میکنه اونور ولی علائم دیگه ای نداره تا الان غلت زده سینه خیز رفته و حالت چهار دستو پا هم میگیره رو زمین یا بغل کس دیگه ای باشه نگاهم میکنه میخنده بازی میکنه داخل رورئکش راه میره ولی خیلی نگرانم یعنی ممکنه همین یدونه علائمش نشان از بیماری اتیسم باشع؟تروخدا جواب بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا بچه های ماهم مستقیم بهمون نگاه نمی کردن فقط وقتی شیر میخورد بعضی مواقع نگاه میکرد اونم وقتی انگشتشو تو چشممون میکرد نگران نباش

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
2731

اتیسم ازدوسالگی معلوم میشه ....اگه کسی اتیسم داشته باشه پسرفت میکنه وحرفا وکارهایی که میکرده دیگه نمیکنه ....بخودت استرس نده معلومه که این یه مورد نگران کننده نیس موقعی شیرش میدی باهاش ارتباط چشمی بگیر...استرس نداشته باش

نه شیرخشک

سلامت باشه خواستم بگم اگه شیرمادرمیخوره استرست براش خیلی بده من موقع شیردهی مشکلات بدی برامون پیش اومد ومدام ناراحت بودم پسرم الان اضطراب داره انگار کاش شیراعصاب خوردی بهش نمیدادم شیرخشک میدا دم

2706