2737
2734
عنوان

میتی هستم (حلوای بارداری )

553 بازدید | 22 پست

سلام دوستان خوبم بابت نبودن و تاخیر این مدت ببخشید ، بچه ی دوم آوردن و کرونا باعث این تعویق شد و مدت ها فروشگاه اینترنتی ارسال داروهای گیاهی من (مامی ناز) کم کار شد . 

حالا مجدد می خوام ارسال دارو انجام بدم .

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

اول از همه با تشکر از همه اون کسانی که منو می شناسن   ، و همین طور کسانی که به من لطف داشتن و توی پی وی اینجا یا اپ موبایل با من در ارتباط بودن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

و جونم بگه برای اونایی که منو نمی شناسن ..... من همونم که حلوای میتی رو اینجا معرفی کردم و خدا رو صد هزار مرتبه شکر برای خیلی خیلی خیلی ها کاملا مفید بود ، باردار شدن و احتمالا الان باید بچه هاشون مدرسه برن ، چون تقریبا 9 یا ده سال پیش فروشگاه ایترنتی رو راه اندازی کردم

2728
سلام گلم خسته نباشی خوبی عذر میخوام شوهر من از اسپرم داد خیلی پایینه چه پیشنهادی دارین

سلام عزیزم 

گرده نخل 

جینسینگ کره ای سفید 

داروی گرم 

اگه هم نتونستی پیدا کنی یااااااااااا پیدا کردی روش استفاده بلد نبودی لطفا توی ایتا به این شماره پیام بده 

09375394880 

شماره منه می برمت توی کانال و گروه 

اونجا هم می تونی تبادل نظر کنی با بقیه ی کسانی که مشکل شما رو دارن 

و هم می تونی روش استفاده رو بخونی 

و یا اگه پیدا نکردی و دوست داشتی برات دارو ارسال می کنم

2738
سلام میتی جان خوبی؟ عزیزم شما قبلا دنبال این بودی شیرت زیاد بشه... بلال فایده ای داشت؟

عزیزم فایده نداشت و من تا ده ماه به بچه ام شیر خودم رو در کنارررررر شیر خشک دادم و میشه گفت شیر خشک کاملا غالب بود 

البته مشکل من برای کم بودن شیر یبوست و بدن کم آب بود که خدا رو شکر مشکل کم ابی و یبوست رو بالاخره بعد از سال ها حل کردم اما دیگه پسرم سه سال و خرده ای هست   

یه سوال دیگه...راهی داری برای بچه بدقلق ک شیر نمیخوره؟ بخدا ضعف اعصاب گرفتم! در طول روز شیر خشک نم ...

عزیزم نمی دونم جوجه ات چند وقتشه اما اگه وقت غذای کمکی رسیده که بهش غذا بده اما در کل یه شربت هست به اسم سانستول ، طعمش هم خوبه داروخونه داره ، بگیر بهش بده به شدت اشتها رو درست و راست می کنه 

هم آهن دار داره هم زینک دار من اون آهن دار رو دکتر پسرم تجویز کرد و بهش دادم

عزیزم فایده نداشت و من تا ده ماه به بچه ام شیر خودم رو در کنارررررر شیر خشک دادم و میشه گفت شیر خشک ...

من واقعا کلافه شدم شیر خودم بد نیست ولی وزن خوبی نمیگیره.حتی شیشه رو در بیداری نمیخوره فقط خواب باشه نهایت۶۰تابخوره...

وقتی از خودم شیر میخوره سریع خوابش میبره و شیر زیاد نمیخوره

عزیزم نمی دونم جوجه ات چند وقتشه اما اگه وقت غذای کمکی رسیده که بهش غذا بده اما در کل یه شربت هست به ...

۵ونیم ماهشه.

اتفاقا دکترش قطره مولتی زینک و قطره اهن نوشته براش.

پس بهتر میشه ب نظرت؟

چجوری شیر خشکو بهش بدم اینقد اذیتم نکنه؟

دیروز از شدت سردرد مغزم باد کرده بود!لجبازه لجباز

خلاصه می گفتم براتون : 

وقتی حلوا رو معرفی کردم اسمش رو گذاشتم حلوای بارداری چون نام کاربری من میتی (مخفف میترا ) بود ، دیگه نی نی سایتی های در صحنه اینو اومدن تبدیل کردن به حلوای میتی 

ووووووووووو بگم بخندین توی یه تاپیکی داشتن راجع به حلوای من حرف می زدن یکی از کاربر ها گفت : حلوا خیلی خوب و موثری هست اما چرا باید یه چیز این قدر مفید که باعث به وجود اومدن بچه بشه اسمش این باشه آخه چرا میتی 

اسم حلوا رو به جای میتی که مخفف اسمم هست حلوای میتی (میت= مرده) خونده بود  

۵ونیم ماهشه. اتفاقا دکترش قطره مولتی زینک و قطره اهن نوشته براش. پس بهتر میشه ب نظرت؟ چجوری شیر خ ...

خیلی خودت رو اذیت نکن اشتهاش همین قدره این شربت ها اشتها رو باز می کنن کم کم هم براش سرلاک شروع کن بعضی بجه ها علاقه شون به غذاست تا شیر

2706