2737
2739
عنوان

شقاق

87 بازدید | 12 پست

من  الان چند روزه درگیر این قضیه ام خانوما ببخشید صریح میگم اما مقعدم موقع سرویس دچار خارش خفیف میشه قبلا اینطور نبودم از زمان ازدواج که چند بار رابطه داشتم اینجوری شدم دلیلش چیه خودم میگم دچار شقاق خفیف شدم 😑

رابطه نداشته باش

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دیگ کاریه که شده 

عزیزم گذاشتی که همسرت رابطه کامل داشته باشه باهات یانه؟

منم مثل تو عقدم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2740
چون نگذاشتم این شد دیگ

منم دقیقا مثل خودتم نمیزارم از جلو رابطه باشه و خب اونم دلش میخواد مجبوری میگم باشه بیا از عقب رابطه داشته باشیم که اونم ینی کلااا نمیشه اصلا نمیشهعه ها همون ثانیه اول داد میزنم اونم ول میکنه همینطوری موندم

چند وقته عقد کردی؟

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗