2733
2739
سلام خانمها من یه پسر شش ساله دارم پیش میره جدیدا با وو مشگل برخوردم یکی اینکه همش میپرسه مامان دخترا چرا شنگول ندارن پس از کجاشون جیش میکنن و اینکه دو دفعست تو پیش یه دختر همکلاسیشون رو بوس لبی کرده بار اول برخورد بری خانوادش با مدیر پیش داشتن و با کلی صحبت ارومشون کردن و حالا باز امروز این کارو کرد که هم مدیر مدرسه هم معلمش بچه رو باهاش هم دعوا کردن هم صحبت خودم هم کلی با پسرم صحبت ک دعوا کردم ما تو خونم نه م ا ه و ار ه داریم هم من و پدرش کلی مراعات میکنیم حتی دست هم دو هم نمیگیریم خودم تو خونه همیشه شلوار میپوشم نمیدونم اینکار از کی یاد گرفته بهش هم میگیم میگه کسی یادم نداده بهش خیلی گفتیم این کار کثیفه و بده اما باز...حالا از فردا میترسم باز خانوادش بیان شر درست کنن تا حالا من باهاشون روبرو نشدم نگرانم نمیددنم باید چکار کنم و چی بگم
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
4سالگی تا7 سالگی کنجکاوی جنسی بچه هاست حتمااااااااااا برو مشاوره که مشکل حاد میشه
مادرها شبیه نخ تسبیح میمانند، به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ای کنار دیگری نمیماند!... خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود... الهی آمین
پسره منم همیشه از لب بوس میکرد همه رو.خیلی دعوا کردم تا از سرش افتاد پسره منم پنج سالشه تقریبا.الان فقط منو از لب بوس میکنه به جز من به هیچ کس اجازه نمیده.. دعواش نکن خب بچس.فقط باهاش حرف بزن و عکس میکروب رو نشونش بده بگو تو دهن اینا هستن تا بترسه
...
خود مدیر و معلمشون هم مدرک دوانشناسی دارن میگن بابا بچه ها از سن چهار تا شش سالگی تو اوج کنجکاوین بخاطر الت تناسلیشون و چیزای دیگه نباید حساس باشید ولی باید مراقب باشید ک درست جوابشون رو برین اینا که منظورشون روابط زن و شوهری نیست که ...حالا قراره این چند روز جلسه اولیا بزارن و صحبت کنن حالا من هیچی من که قبول دارم ولی با خانواده این دختر باید چی بگم خوب من چکار کنم من که تا اونجایی که در توانم بکده باهاش حرف زدم حتی محرومش کردم از چیزایی که دوست داره
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2740
این چیزا هم خیلی طبیعیخ چون دارن جنسیتشون رو میشناسن . بهتره واقعی با زبون بچگونه واسش توضیح بدی ولی دروغ نگو بهش. بگو ادما به دو دسته خانم و اقا تقسیم میشن و این جاشون ک خیلی هم خصوصیه و به غیر مامان و بابا کسی حق نداره ببینه وگرنه آبروت میزه چون خیلی خصوصیه اینجای خانم ها و اقاها با هم فرق داره خدا اینجوری افریده
خب چرا حساسی؟براش سوال پیش اومده.داداشم پزشکی میخونه و پسرم میره کتاباشو میبینه.توش همه چی هست.پسرم یه بار عکس زن لخت رو اورد و میخندید میگفت چرا گوگول نداره.پیشی خورده؟ما هم خندیدیم و گفتیم چون خانومه و دیگه حساسیت نشون ندادیم اونم دیگه نپرسید
...
بدترین کار ممکن رو اولیای مدرسه کردن بچه رو خورد کردن جلو بقیه شمام اشتباهشونو تکمیل کردین عزیزم میدونم واقعا تو موقعیت سختی هستین اولا باید علتشو پیدا کنین واینکه بچه کجا چی دیده که خوشش اومده ثاتیا به نظرم کمک حرقه ای بگیرین مشاوذ کودک کمکتون میکنه ارزششو داره چون بزرگتر بشه عیر قابل کنترل تر میشه
منم پسرم لبامو میبوسید 5سالشه اما بهش گفتم از نظر بهداشتی درست نیست نه خودت ببوس نه اجازه بده کسی ببوسه ولی میتونی صورتمو ببوسی در مورد جاهای خصوصی اش هم براش گفتم که کسی غیر از خودت حق نداره به اون جاهای بدنت دست بزنه و نباید اجازه بدی منم فقط موقع شستنت میتونم دست بزنم اما نگاه نمیکنم حالا خودش هروقت میره دستشوئی میگه اینجا خصوصیمه کسی نزدیک نشه
مادرها شبیه نخ تسبیح میمانند، به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ای کنار دیگری نمیماند!... خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود... الهی آمین
2706