2733
2734

آزمایشی یا چیزی هست بشه از مرد گرفته که نشون بده مشکل جنسی داره؟

همسر عشقم،پسرم نبض زندگیمه!عاشقانه دوسشون دارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
زود انزالی و میل جنسی خیییلی پایینی داره

اگر برای مستند دادگاه می خواهی اگه خودش همکاری نکنه، سخته اثباتش.. نمی دونم. دنبال درمان هستین یا چیز دیگه؟ 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2740
اگر برای مستند دادگاه می خواهی اگه خودش همکاری نکنه، سخته اثباتش.. نمی دونم. دنبال درمان هیتین یا چی ...

دنبال درمان بودم خیییلی ساله اصلا همکاری نمیکنه

الان همون یه چیز دیگه س

اما نمیخوام خودش بفهمه چی به چیه 

دنبال درمان بودم خیییلی ساله اصلا همکاری نمیکنه الان همون یه چیز دیگه س اما نمیخوام خودش بفهمه چی ...

سخته.... البته اطلاعات کافی ندارم... ولی همون باروری هم، می دونین که باید خودشون باشن. بعیده این مورد با آزمایش خون و اینها مشخص بشه

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
سخته.... البته اطلاعات کافی ندارم... ولی همون باروری هم، می دونین که باید خودشون باشن. بعیده این مور ...

نه خب میشه گولش زد به بهانه درمان بردش

سلام عزیزم تورو خدا اگه پیام منو میبینید جواب بدید بیزحمت😭😭منم نزدیک ۵ ماهه بینیمو عمل مردم بینیم خیلی پهنه و تیغه بینیم باریک نیست انگار ، تاپیکتونو دیدم که فته بودید بینی شماهم پهنه ، درست شد پهنی بینیتون ؟😭جون عزیزت جواب بده🌹🌹🌹🌹

سلام عزیزم تورو خدا اگه پیام منو میبینید جواب بدید بیزحمت😭😭منم نزدیک ۵ ماهه بینیمو عمل مردم بینیم ...

عزیزم چرا قسم میدی خب ببینم جواب میدم که😊

من دو سال از عملم گذشته والا ورم که خوابیده اما نوک بینیم باب میلم نیست که تونم از پهنی نیست مدل عمل دکتر بوده