2737
2734

سلام ۷ هفته و دو روزمه

از ساعت ۱۰ صبح قرصها رو شروع کردم دوتا هم واژینال استفاده کردم که زودتر اثر کنه ولی الان فقط اسهال و استفراغ و دلپیچه دارم

کی اثر میکنه؟تو گوگل نوشته ۴ ساعت بعد این ۴ سافت بعد از تموم شدن قرصهاست یا بعد از شروعش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
پس زوده هنوز ترسیدم گفتم شاید اثر نداره

برای من طول کشید چون سنش زیاد بود

۱۳ هفته،وقتی دفع شد دستاشو دیدم ک انگشت داشت اما هنوز جدا نشده بودن

من با یه ماما تلفنی در ارتباط بودم

شما سرخود خوردی؟

مراقب باش حتما

نه عزیزم تاپیکهای قبلم‌ رو بخون 

خاهرم این قرص استفاده کرد اما سقط نشد اسی رف کورتاژ نمیدونم بدن شما چ واکنشی نشون میده

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 
برای من طول کشید چون سنش زیاد بود ۱۳ هفته،وقتی دفع شد دستاشو دیدم ک انگشت داشت اما هنوز جدا نشده بو ...

مرسی عزیزم باید پزشکی قانونی اجازه میداد ولی تا اون موقع بچه بزرگ میشد همینجوریشم حالم خیلی بده بچمو دارم می کشم مجبور شدم قاچاقی سقط کنم مامانم و خواهرم پیشمن ولی هنوز خبری نیست

2740
مرسی عزیزم باید پزشکی قانونی اجازه میداد ولی تا اون موقع بچه بزرگ میشد همینجوریشم حالم خیلی بده بچمو ...

وقتی مجبوری چاره ای نیست دیگه

فکر میکنم چون سنش کمه با خونریزی دفع بشه مگر اینکه بقایاش بمونه

فعالیت فیزیکی کن

راه برو

بپر

برقص

جارو برقی بکش

امشا... به راحتی دفع میشه

وقتی مجبوری چاره ای نیست دیگه فکر میکنم چون سنش کمه با خونریزی دفع بشه مگر اینکه بقایاش بمونه فعال ...

ممنونم عزیزم توکل به خدا فقط خودش میدونه که الان چه حالیم؟

تاپیکت رو مختصر خوندم شما ک بارداری برات خطر داره چرا باردار شدی؟ جلوگیری مطمئن نداشتی؟

ناباروری ثانویه داشتم هم تنبلی داشتم هم pco هم مشکلات هورمونی دکتر بهم گفته بود امکان نداره باردار بشی مگر با آی وی اف منم که نمیخواستم دیگه دنبالش نرفتم

ناباروری ثانویه داشتم هم تنبلی داشتم هم pco هم مشکلات هورمونی دکتر بهم گفته بود امکان نداره باردار ب ...

کار خدارو ببین

یکی در به در دنبال بچست نمیده

به یکی با این همه بن بست میزاره تو دلش

انشا... خیره

2706