2737
2739
چرا نمیشه؟دونوع دیابت داریم یه نوع ارثیه ویک نوع هم هست که خود فرد دچارش میشه٬حالا ان شاءالله که پسرشما سالم باشه ولی حتما ببر یه آزمایش بده.
اللهم صَل علي محمد وآل محمد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پسرت چند سالشه؟حتما ببرش ازمایش بده،خیلی علتهای دیگه هم می تونه این علایم رو داشته باشه،البته ممکنه چیزی هم نباشه به هرحال با یه ازمایش ساده خیالت راحت میشه ،انشالله همیشه سلامت باشه
من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم بهر دلها مهربانی، بی قراری ، یکدلی هر دلی را در کنار شاخه ای گل میکشم
2742
دیابت یه آزمایش ساده نیاز داره اگه مشکوکی ببر بده تا خیالت راحت شه انشالله که چیزی نیست علایمی که گفتی حتما علایم دیابت نیست
آرامتر سکوت کن صدای بی تفاوتیهایت آزارم میدهد
معمولا دیابت نوع یک از ٤-٥ سال به بالا خودشو نشون میده، ولی علت وزن کمش باید بررسی شه. آب و غذا هم مربوط به متابولیسمشه که خوب بچه پسره تازه می خواد راه بیوفته طبیعیه بالا باشه. به هر حال باید زیر نظر پزشک بررسی و یه سری آزمایش در خواست شه به علت وزن کم نه آب خوردن یا سیر نشدن. کمبود وزنش هم روی نمودار رشد باید ثابت بشه. با توجه به سن و قد و حتی جثه پدر و مادر.
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
2740