2737
2734
عنوان

چیکار کنم بچم زودتر بیاد

77 بازدید | 11 پست
یه هفتس سرکلاژ و باز کردم دیروز تازه شده 4سانت
خوشبختی یافتنی نیست ساختنی است از زندگیت لذت ببر حتی اگه چیز با ارزشی از دست دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوبار تو عید ، ۹۰و ۹۳، حال الان تو رو داشتم
دفعه اول سیزده بدر کلی راه رفتم و همش ایستاده بوذم، صبح که پاشدم کیسه ابم ترکید و اتقباض داشتم و ...

دفعه دوم هر چی پیاده روی، گلاب، روغن کرچک خوردم بیفایده بود بچه سرش بزرگ بود و اصلا تو لگن نیومد،

. . . شب قبل زایمان اولیم کاملا بین پاهام سرشو حس میکردم از بس پایین بود
ولی دومی اصلا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
میگن دم کرده زعفرون خوبه اما پیاده روی خیلی تاثیر داره
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
الهی خدا حفظش کنه نگران نباش میادش
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
2738
من همه ی راههارو امتحان کردم....روز قبل زایمانم صب یه ساعت ونیم وعصرش دوساعت راه رفتم.هرچند دوهفته بود اینقدی پیاده روی میکردم ولی خبری نبود..فرداش خونریزی کردم یه چایی گلاب با خرما خوردم....وراهی بیمارستان شدم وسز اورژانسی شدمتپش قلب نی نی بالا رفته بود ازبس پیاده روی و گرمی خورده بودم...خدارحم کرد
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست

بعد ۱۸ماه بیام بگم چیکار کردم برا اونهایی که میخوان بدونن هر کاری گفتن انجام دادم  تنها چیزی که اثر داشت خوردن یه شیشه پر رو غن کرچک بود😂

خوشبختی یافتنی نیست ساختنی است از زندگیت لذت ببر حتی اگه چیز با ارزشی از دست دادی