2733
2734

متاسفانه من روحیه جنگ طلبیم خیلی بالاست.همش دنبال نقطه ضعف همسرم هستم تا بهش ایراد بگیرم.ولی خودم میدونم خیلی مرد خوبیه.ولی وقتی یه بهونه ای دستم میده که زیادم مهم نیست یه جنگ بزرگ راه میندازم.مثلا یه جاییه که نمیتونه گوشیشو جواب بده.منم صد درصد مطمعنم ولی تا بیاد هزار تا بدوبیراه بارش میکنم.دعوا و جیغ و داد و ....بعد تهدیدش میکنم تنهات میذارم.نود درصد مواقع جلومو میگیره.به خاطر اشتباه نکردش عذر خواهی میکنه.میگه ببخشید تقصیر من بود که جواب ندادم باعث شدم تو فکرهای بدی بکنی.ولی اگه میخوای مثلا پاشو بریم فلان جا تا بپرسیم ازش خیالت راحت بشه. ولی اون یک درصدی که اونم لج میکنه جلومو نمیگیره تا ماشینو برمیدارم میام تو خیابون عین سگ پشیمون میشم.میگم عجب کاری کردما.بعد انقدر بد و بیراه مینویسم براش که نو بیغیرتی منو ول کردی تو خیابوناو...بعد زنگ میزنه کجایی میاد دنبالم.هر دفعه میگم این دیگه اخرین باره که اذیتش میکنم.ولی بازم تکرار میکنم.

من شاغلم.روابط اجتماعی خیلی بالایی دارم.با همه رابطم خوبه.با هیشکی دعوا و تندی نمیکنم.تا حالا هم اجازه ندادم کسی بفهمه ما مشکلی داریم.از نظر همه زندگیمون عاالیه.ولی متاسفانه رفتار من با همسرم و پسر سه سالم خوب نیست.به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟همچین تجربه ای داشتین؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم مثل شما بودم ولی دیدم فقط همسر برا ادم میمونه اگه زندگی شخصیم شیرین باشه بردم ارامش دارم ...تغییر دادم خودمو شدم مثل خودش ..الان ارامش داریم هردو....و بعد از زایمان و بچه بشددددددت صبور شدم هیچ حرفی اذیتم نمی کنه توو محیط کار به هبچی اهمیت نمیدم و فکرم فقط شوهر و بچه است و همسرمم همین شده شرایط ایجاد کنه خوش بگذره البته اول بچه بعد من...

حتما برو مشاوره 

خیلی خیلی معذرت میخام اما خیلی رو مخ هست رفتارت 

یه جورایی داری از اخلاق خوب همسرت سواستفاده میکنی 

تا حالا هم شانس اوردی تحملت کرده اما اگه به خودت نیای ممکنه زندگیت خراب بشه ، بچه هم‌ احتمالا عین خودت یا بدتر از خودت بار بیاد 

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2738
2706