2737
2739
سلام مهربونا ... وکیل خانم داریم تو سایت ... خانمی که 4سال با شوهرش رابطه نداره حق همسرش چیه دربرابرش؟
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
پس گردنی بزنش بزارش بیروننفقه نداره اینومیدونم
تاوقتی کسی ازتون نظرنخواسته نظرندید *جواب سوال طرفوبدیدبه کسی چه ربطی داره افکاروعقایدکسی چیه یانامزدش چجوریه که تجویزطلاق وازدواج میدیداحمقانه ترین کاراینه ادم ازکسی اینجانظربخواد .شبیه برره بریزن سرش وتجویزبدن .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
زن و شوهری رو میشناسم که اختلاف دارن و مشاوره رفتن و انواع تستها رو دادن و خانمشون وسواس اخلاقی داره و عدم رابطه باعث شده که مرد به ستوه آمده و اینکه همه کاری که واسه جلب خانم باشه مرد انجام داده و زن قبول داره که شوهرش کوتاهی نکرده الان مرد چکار باید بکنه ... میگه من هیچ انتظاری ندارم فقط میرم خونه سلام میکنم میره تو اتاقش در و میبنده و ناهار و شام که خبری نیست .... میگه چکار کنم .... خانواده دختر به پسر گفتن تحملش کن تو رو خدا نفرستش اینجا ... ما استرس میگیریم
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
اینقدر دلم میخواد با هم خوب باشن ... جالب اینجاست فسال عاشق هم بودن و دختر از پسر خواستگاری کرده
2740
وامگه لولوهست خوبیخود ازدواج کرده
تاوقتی کسی ازتون نظرنخواسته نظرندید *جواب سوال طرفوبدیدبه کسی چه ربطی داره افکاروعقایدکسی چیه یانامزدش چجوریه که تجویزطلاق وازدواج میدیداحمقانه ترین کاراینه ادم ازکسی اینجانظربخواد .شبیه برره بریزن سرش وتجویزبدن .
مشاوره که راجع به این خانم جواب نمی ده. باید روانپزشک می رفت. اما شوهرش می تونه به دلیل عدم تمکین طلاقش بده.
الحمدلله علی کل نعمه و أسئل الله من کل خیر و اعوذ بالله من کل شر و استغفرالله من کل ذنب
اول درمان دوم جدایی
2706