2737
2739

فقط خواهشن قضاوت و بزارید کنار چون قضاوت فقط کار خداست هیشکی از زندگی کسی دیگه خبر نداره کسایی ک میخوان فاز نصیحت و ....بگیرن اصلا نظر ندن 

دوستان من بعداز ۱۴سال بعد از دخترم ینی ناخواسته باردارشدم بخاطره شرایطی ک داشتیم مجبور ب سقطشدم بعد از سقط و دو‌ماه دیگه نزدیکی داشتیم ک شوهرم نتوست خودشو‌نگهداره خالی کرد تو واژنم..من فرداش قرص اورژانسی خوردم شش روز بعد ی لک خیلی کم دیدم و‌دیگه تموم شد حالا هم از موعود پریودیم گذشته هم از وقتی قرص خوردم و لک دیدم حالت تهوع احساس نفخ و‌یبوست ترشح کشدار همه این علائمو دارم ولی سر سقطمم دوماهه باردار بودم همه این علائمو داشتم دوبار بی بی زدم منفی شد تا اخر فکر کردم کیست دارم و رفتم دکتر سونو‌نوشت تو‌سونو متوجع بارداریم شدم الانم بی بی زدم باز منفی زد بنظر شما احتمالش هست ک باردار شده باشم فعلا هم نمیخوام برم برا ازم میخوام ی هفته بگذره بعد برم از طرفیم خیلی میخوام باردار بشم و از عذاب لعنتی قبلی رها شم 

-قلبم‌ دوسش داشت مغزم ازش متنفربود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
احتمالش هست باردار باشی. ناراحت نباش حتما صلاح بوده که قبلیو سقط کنی.

فدات عزیزم عذابش ولم نمیکنه خیلی سخته دعا کن باردار باشم شاید یکم اروم شدم

سونو که خیلی دقیق تر از بی بی چک و آزمایشه خیالت راحت که بارداری

بی بی اوندفه ام نشون نداد دوماهه بودم با سونو فهمیدم چن روز بگذره میرم میکم نرم و منفی باشه اگع قراره پری شم قبل ازمایش و سونو بشم

2740
احتمال بارداری هس. خدا خودش بهترین چیز رو سر راهت قرار بده.

مرسی عزیزم اخه میگن اگه بعد قرص لک بینی داشته باشی ینی باردار نیستی کمر درد شدیدی دارم حس میکنم الانه ک پرس شم و از طرفی التماس خدارو میکنم نشه 

مرسی عزیزم اخه میگن اگه بعد قرص لک بینی داشته باشی ینی باردار نیستی کمر درد شدیدی دارم حس میکنم الان ...

خیر هس عزیزم. گلم انشاالله همین دفعه باردار هستی ولی اگرم نباشی اینو بدون خدا نسبت ب بنده هاش خیلی مهربون هس و شما از بابت کاری ک انجام دادین همین ک پشیمون هستین کافیه و خدا متوجه هس و قطعا بخشیده و می بخشه خیلی زیاد استغفار کن و ذکر استغفر الله ربی و اتوب الیه رو بگو و مطمئن باش ک خدا می بخشه و عذاب وجدان و از خودت دور کن شاید هر کسی ام جای شما می بوده همین تصمیم و می گرفته 

خیر هس عزیزم. گلم انشاالله همین دفعه باردار هستی ولی اگرم نباشی اینو بدون خدا نسبت ب بنده هاش خیلی م ...

عذاب وجدان مث ضربه های شلاق داره استخونام و میسوزونه اگه باردار باشم ینی خدا بخشیدتم و اگه نه تا عمر دارم باید با عذابش زندگی کنم