2733
2734
عنوان

دفاع شخصی ، منطقه ۵ تهران

209 بازدید | 11 پست

سلام دوستان ، پسر ۱۰ ساله ای دارم که عاشق دفاع شخصی هست ولی هیچ آشنایی با باشگاههای این حوزه ندارم اگر باشگاه یا مربی خوبی در این زمینه در محدوده جنت آباد،  شهر زیبا ، باغ فیض و همین حدود سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید 

سرای محله باکری دفاع شخصی داره استاد میرزایی آموزش میده 

ممنون 

تجربه داشتید که فرزند یا کسی رفته باشه 

اخلاق مربی خیلی برام مهم هست چون نمیخوام یهو زده بشه الان خیلی ذوق داره نمیخوام تو ذوقش بخوره چون به اخلاق طرف مقابلش خیلی حساس هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام عزیزم ببخشید شما تازه رفتین جنت آباد جنوبی؟ خوبه راضی هستین؟ شمالی بهتره یا جنوبی؟ چون یه جا گفته بودین شمالی زندگی کردین تازه رفتین جنوبی خواستم ببینم راضی هستین از همه لحاظ 

سلام عزیزم ببخشید شما تازه رفتین جنت آباد جنوبی؟ خوبه راضی هستین؟ شمالی بهتره یا جنوبی؟ چون یه جا گف ...

سلام گلم ،هر دوش خوبه 

ولی چون من اوایل که اومدم جنوبی ، تو همون چند ماه اول ی چند مورد دزدی رو خودم از نزدیک دیدم ی کم نسبت به جنوبی حس خوبی نگرفتم 

ولی خوب اینجا دسترسی خوبی  به همه چیز دارم برام بهتره 

سلام ببخشید اینجا مزاحم شدم گفتم شاید دوست نداشته باشین به همه بگین به من گفتن حقوق ممیز دوازده تا سیزده تومنه بعد یه نفر تو همین نی نی سایت گفته بود کمک ممیز ۱۸ ممیز ۲۰ کدومش راسته؟

سلام ببخشید اینجا مزاحم شدم گفتم شاید دوست نداشته باشین به همه بگین به من گفتن حقوق ممیز دوازده تا س ...

سلام ،من اصلا اداره مالیات کار نمیکنم ،شغلم بیمه هست و چون درگیریم با مالیات زیاد بود اون پست رو گذاشتم و منظورم این بود که دست به هر کاری میزنیم باید جوابگوی اداره مالیات هم باشیم