2737
2739

امروز داشتیم میومدیم شهرستان وسط راه ماشینمون کلا خراب شد که گفتن دو سه تومن پول تعمیرش میشه این دعا رو رفتم بالا سر ماشین خوندم فوت کردم بهش بابام اومد استارت زد روشن شد همه تعجب کردن که چطوری گفتم بذارمش شاید یکی مشکلی داشته باشه کمکش کنه 

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 

اَللّهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ بِاِسْمِکَ الْعَظیمِ الْأَعْظَمِ الْأجَلِّ الْأَکْرَمِ الْمَخْزُونِ الْمَکْنُونِ النُّورِ الْحَقِّ الْبُرْهانِ الْمُبینِ الَّذی هُوَ نُورٌ مَعَ نُورٍ وَ

نُورٌ فی نُورٍ وَ نُورٌ عَلی کُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ فَوْقَ کُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ تُضیی ءُ بِهِ کُلُّ ظُلْمَهٍ وَ یُکْسَرُ بِهِ کُلُّ شِدَّهٍ وَ کُلُّ شَیْطانٍ مَریدٍ وَ کُلُّ جَبّارٍ

عَنیدٍ لاتَقَرُّبِهِ اَرْضٌ وَ لایَقُومُ بِهِ سَماءٌ وَیَاْمَنُ بِهِ کُلُّ خائِفٍ وَیَبْطُلُ بِهِ سِحْرُ کُلِّ ساحِرٍ وَبَغْیُ کُلِّ باغ وَحَسَدُ کُلُّ حاسِدٍ وَیَتَصَدَّعُ

لِعَظَمَتِهِ الْبَرُّوَ الْبَحْرُ وَیَسْتَقِلُّ بِهِ الْفُلْکُ وَ حَتّی حینَ یَتَکَلَّمُ بِهِ الْمَلَکُ فَلایَکُونُ لِلْمَوْجِ عَلَیْهِ سَبیلٌ وَ هُوَ اسْمُکَ الْأَعْظَمُ

الْأَعْظَمُ الْأَجَلُّ الْأَجَلُّ النُّورُ الْأَکْبَرُ الَّذی سَمَّیْتَ بِهِ نَفْسَکَ وَاسْتَوَیْتَ بِهِ عَلی عَرْشِکَ وَاَتَوَجَّهُ اِلَیْکَ بِمُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَ

اَسْئَلُکَ بِکَ وبِهِمْ اَنْ تُصَلَّیَ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ اَنْ تَفْعَلَ بی کَذا وَکَذا.

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ دعایی

گذاشتم

2731

توروخدا این جوون رو ویژه دعا کنید

اسمش محمدمهدی

۳۱ سالشه

مشکوک به سرطان خونه

هفته بعد میخاد ازمایش بده تا مطمین بشن

دعا کنید جوابش خوب باشه اینبار 

فقط ۳۱ سالشه.یه بچه ی کوچیک داره

دعا کنید حدا به جوونیش به بچه ش رحم کنه😭

شروع رژیم ۱۸ تیر ۴۰۲👈۷۷/۱۰۰👈؟؟؟؟👈 هدف ۶۵
توروخدا این جوون رو ویژه دعا کنید اسمش محمدمهدی ۳۱ سالشه مشکوک به سرطان خونه هفته بعد میخاد ازما ...

ایشالا هیچکس بد نبینه حتما دعاش میکنیم 🤲🏻

من زیاد خوندم ولی جواب نداد....دعاتون گیرا شده واسه منم دعا کنید مشکلاتم حل بشه ممنون...

چشم حتما ایشالا هیچ کسی محتاج نباشه 

هیچکسی مریض نباشه 

مشکل شمام حل بشه 

2740
استارتر قلبت پاگه.واسه این موون یبار میخونی که خدا بهش نگاه کنه

چشم حتما ایشالا گرخ از کارتون باز شه🤲🏻