2737
2739
عنوان

یعنی هیشکی نیست بیاد دل منو آروم کنه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 38 پست
عزبزم مثلاً بهش میگی برو کیفت بیار بده به من برو سر سفره غذا بخوریم اینجور چیزا می‌فهمه 

اره میفهمه درکش و فهمش خوبه تت که حرف نمیزنه عجیب غریب حرف میزنه بعضی وقتا میگم شاید انگلیسی حرف میزنه میبرم بیرون میگن این چی میگه میگم خودمم والا نمیفهمم

شاد باشیم شاید فردا نباشیم 🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخترین قسمت همین مقایسه نکردن هست تلاش میکنم هر روز میررم پارک 

پارک نه ببر خانه بازی

باهاش خاک بازی آب بازی کن

کلماتو جملاتو واسش تکرار کن

بیشتر از تنهایی از همدم نامردت بترس.....دلیل گریه و خندت یکیه مسخرست.....اصلا میگذرم میزنم زیر همه چی......به من چه هرچی خواستمش اون نخواستتم......
2731
الان خیلی بهتر شده خداروشکر ۱۷ماهگی بردم دکتر نوار مغز گرفت خوب بود آزمایشات هم همه چی انجام داده جو ...

خیلی کار داره اگر بخای از الان اینجوری استرس بگیری ب بچه منتقل میشه اضطراب جلوی رشد مغز میگیری شاید تا سن مدرسه لازم باشه ولی کاملا عادی میشه شایدم باهوش‌تر و بهتر از بقیه بشه من هم کودک تاخیری دارم ک الان میخاد لی لی یاد بگیره ولی استرس داشتن اوضاع بدتر میکنه نگران نباش خوب میشن

من خود آن سیزده ام که از همه عالم به درم.
2740
اره میفهمه درکش و فهمش خوبه تت که حرف نمیزنه عجیب غریب حرف میزنه بعضی وقتا میگم شاید انگلیسی حرف میز ...

سلام خانومی

گفتار دخترتون درست شد؟!

منم پسرم تاخیر گفتار داره🥺

خیلی نگرانشم