2737
2739
الهی همه مریضا شفا پیدا کنن همه کسایی که بچه ندارن ومیخوان بچه دار شن همه سلامت باشن همه خوشحال و درآرامش باشن همه مستحرا خونه دار شن همه خونه دارا که میخوان خونشون رو بزرگ کنن یامنطقشوتغییربدن بتونن اینکارو کنن همه دخترها وپسرهای مجرد بهخیرازدواج کنن و خوشبخت شن همه بچه ها سالم باشن همه پدرمادرها سلامت باشن همه کسایی که مشکل دارن توزندگیشون اختلاف دارن برطرف شه مشکلشون همه کسایی که باعزیزی قهرن آشتی کنن دل همه شاد باشه الهی الهی همه به آرزوهای دلشون به خیر و خوشی برسن
الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
اللهم عجل لویک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها هدیه بِه امام زمان ناز قدم های گل نرگس صلوات
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
الهی خوشبخت میشی اونلی گرل جان هم شما هم تمام کسایی که فردا عروس و داماد میشن
الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2738
اونلی جان انشالله هر چی خیره برات پیش میاد
دعا میکنم أنلی گرل خدا معرفت و شناخت اهل بیت رو بهت عطا کنه و ان شالله محبتـــ اهل بیت در دلت ....
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
الهی آمین اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2706