2737
2739
عنوان

خانم های ساکن مشهد تشریف بیارین

294 بازدید | 15 پست

سلام بین این دوتا دکتر از کدوم رضایت داشتید ؟ مهسا منصوری یا دکتر زهرا کبریایی؟ 

ممنون میشم اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پزشک زنان و زایمان هستن 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

نمی‌شناسم  

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️

تا الان تحت نظر دکتر عطیه منصوری بودم منتها ایشون در تاریخ زایمان من ایران نیستن

اگر عزیزی اطلاع داشت ممنون میشم میام میخونم 

2740

زایمانتون چیه طبیعی یا سز هستین اگ طبیعی هستین من دو تا زایمان بدون درد پیش دکتر فریبا حقی داشتم ک عالی بودن هیچی نفهمیدم خوابیدم پاشدم زایمان کرده بودم 

درخواست دوستی ممنوع...من دیوونه ام ها یکهو دیدین فحش خواهر مادر دادم...،🤫😱🙈

سزارین هستم چون قبلاً هم سز شدم

دوستان من ۴ ماه قبل  پیش دکتر مهسا منصوری سزارین شدم ایشون بسیار خوش برخورد مهربون و حاذق هستند خیلی راضی بودم درجه یککککک هستن ❤️

دوستان من ۴ ماه قبل  پیش دکتر مهسا منصوری سزارین شدم ایشون بسیار خوش برخورد مهربون و حاذق هستند ...

سلام عزیزم میشه لطفا تجربتو بگی از دکتر مهسا منصوری؟

من سزارین دوم هستم میخام ببینم کارش خوبه برم پیشش

برا سزارینم؟کدوم بیمارستانا میره؟

سلام عزیزم میشه لطفا تجربتو بگی از دکتر مهسا منصوری؟ من سزارین دوم هستم میخام ببینم کارش خوبه برم پ ...

سلام عزیزم خداروشکر بسیار راضی بودم ایشون جواد الائمه هستند بیشتر دولتی و بیمارستان خصوصی مهر هم هستن من مهر زایمان کردم (سزارین سوم )ایشالا زایمان خوبی داشته باشی

دوستان من ۴ ماه قبل  پیش دکتر مهسا منصوری سزارین شدم ایشون بسیار خوش برخورد مهربون و حاذق هستند ...

سلام عزیزم نوبت دهیشون چطوریه؟ تو  چند نفر رو تو اتاق میفرستن ویزیت میکنن؟ یا تک تک بیمارارو میفرستن داخل اتاق؟ این مسئله خیلی برام مهمه متاسفانه من دوتا پزشک سر همین قضیه عوض کردم. و اینکه هزینه ی عملتون تو بیمارستان مهر چقدر شد؟

2706