2733
2734
عنوان

حس ششمی که حست همیشه درست درمیاد بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 44 پست
تا پایان سال احتمال خیلی بالا بارداری داری بچه ات دختر بارداری راحتی خواهی داشت ولی بعد یه سری اخبار ...

بچم سالم میشه

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
تا پایان سال احتمال خیلی بالا بارداری داری بچه ات دختر بارداری راحتی خواهی داشت ولی بعد یه سری اخبار ...

پسرم مشکل ژنتیکی داشت فوت شد این سری سالمه؟

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد یه سری اخبار حامله میشم یعنی چی؟

سلام.میشه بگین من باردارم یا نه؟

هرکه خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش...
2742
حامله گی داری خوبم هست پس حتما بچه تون سالمه قطعا چون خوشحالی و صدقه میبینم 

مرسی ممنونم

2740

متورمون رو دزدیدن پیدا میشه؟

حسن

کی عشقمو میبینم؟

اونم حسی بهم داره ؟

من چجور آدمیم و ظاهرم چطوره

فِکر نَکُن مُنحَصِر بِ فَردی ،نَع عَزیزَم شُما اَلَکی مُتَصِل بِ بَرقی!♥ ️بقول یه کاربر یجوری فراموشت کنم آلزایمر بگه پشمام
اسمت چیه

میشه جواب منم بدی؟ اسمم سماء

کنکورم قبول میشم رشته ی خوب؟همین ۱۴۰۲

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26

چخبره 17 سالته هنوز:/

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
ب نیت منم بگو بهم شاهد فکر میکنه ؟بهم پیام میده؟بهم میرسیم؟اسمم حوریه

کیس با کس دیگه در ارتباطه احتمالا و کلا سر درگمه ولی شاید در مسیر پیش رو یه خبری به گوشتون برسه ازش و ارومتون کنه

افلاطون و کلاغپر سابق ۰۹۹۰۳۹۳۷۸۵۴ برای گرفتن فا ل پی ام بدین
2706