2733
2739
عنوان

نشانه های یک کودک تیزهوش

67 بازدید | 4 پست
سلام دوستان به درخواست دوستان گلم که خواسته بودن دوباره آدرس ک ن ا ل روانشناسی کاربردی کودکان رو میذارم Ravanshenas94 @ اتساین رو بدون فاصله قبل از آدرس بالا باید بذارین برای یکی بفرستین بعد بزنین روش باز میشه درباره ریزترین نکات در ارتباط بارفتار با کودکان هست زیر نظر روانشناس. در تل گ ر ا م اگر دوست داشتین بیاین مطالب بسیار بسیار مفیدی هر روز قرار می گیره این ک ا ن ا ل برای مرکز روانشناختی ای هست که خودم توش کار می کنم کاملا تخصصی هست و مطالب توسط دکتر روانشناس و کادر روانشناسی مرکز تدوین و در ک ا ن ال قرار می گیره
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پنگو اگر ک ن ا ل رو دیده باشی متوجه خواهی شد که این تبلیغ نیست و اطلاع رسانی است و در مورد سئوال دومت که من به دلیل سابقه طولانی نی نی سایتی بودنم دوستان بسیار عالی پیدا کردم که شما نمیشناسیشون و به درخواست همون دوستان عزیزم که اینجا هم عضون ک ا ن ال رو اینجا معرفی کردم که دیگر مادران هم از مطالب به روز تربیتی کودک بهره مند شوند
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
2742