2733
2734
عنوان

مادرشوهربدجنس

344 بازدید | 20 پست

سلام

من طبقه بالای خونه مادرشوهرمم اصلا میرم خونشون یه بار نشده پیش همسرم چیزی تعارف کنه بهم هربار رفتیم فقط به همسرم گفته فلان چیزو میخوری یا این میورودوسداشتی برای تو نگهداشتیم

امروز ظهرم با زردالو اومد بالا گفت پسرم دوست داشت اوردم براش بعد که همسرم اومد به مادرش خوش آمد گفت بعدش حرفی نزد مادرش دیدم بدش اومد رفت همسرم سرکار رفتنی شنیدم بهش میگفت چرا باهام دست ندادی من اومده بودم بالا😐درحالی که هرروز میبینتش همسرم ولی هربار اومده بالا به یه بهونه قهر کرده یه بار گفته دراز کشیدی یه بار گفته غذا تعارف نکردی و...

منم میشنوم اینارو اصابم خورد میشه 

شوهرای بدبختمونو دچار عذاب وجدان وعصبی میکنن میفرستن روسر ما😒آخرشم میگن پسرم لاغر شده شکسته شده

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اعصابت و خورد نکن تو

مادر و پسرن به خودشون ربط داره تو دخالت نکنی بهتره

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست

ولش کن حرص نخور مادر پسرن خودشون باهم کنار میان حرص و جوشش فقط برای شماست 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
اعصابتو خورد نکن اونامادر پسرن تو براخودت نزار

اخه اصابشو خورد میکنه هربار اومده یه جوری قهز کرده رفته انتظار داره اومد هرکسی هرکاری داشت ول کنه فقط دور سر اون بچرخه

خب  هروقت میوه یاخوراکی اوردبردارتاتهشوبخور محلشم نده

خب اخه هفته پیشم از تبریز رسیدیم 

منم بالاخره خسته بودم

برگشت گفت پسرم شربت میخوای

پسرم میوه میخوری

پسرم واست اینو نگهداشتم تودوس داشتی

ولش کن حرص نخور مادر پسرن خودشون باهم کنار میان حرص و جوشش فقط برای شماست 

واقعا روی زندگی منم تاثیر گذاشته فقط میخواد شوهرم بهش محبت کنه با اینکه شوهر ویه پسر مجردم داره

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز