2737
2739
عنوان

لطفا برای بابام دعا کنید...

1674 بازدید | 16 پست
سلام دوستان.بابام ساعت 7 و نیم قراره بره اتاق عمل.لطفابرای سلامتیش یه صلوات بفرستید اگه سختتون هم نیست براش یه آیة الکرسی هم بخونید.ممنون میشم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
الهم صلی علی محمد وال محمد
به سلامتی پدرشماو همه پدر ومادرهای دنیا
به من قول بده در تمامی سال هایی که باقی مانده تا ابد مواظب خودت باشی دیگر نیستم که یادآوریت کنم میروم نه اینکه دوستت نداشته باشم نه بین خودمان بماند از اضافی بودن خسته ام..
الهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
از کانال هنری ما تو تل گر ام دیدن کنید آموزش رایگان انواع هنر با بیش از ۱۰۰ هزار عضو فعال @khezlinamadi
سلام منم خوندممممممممممممم امیدوارم همیشه سلامت و سرحال و سرزنده سایشون بالای سر شما و نوه عزیزشون باشههههههههههههههههههههههه

الهیییییییییییی آمینننننننننننننننننننننن

خدای مهربونم بابای خانم بهروز و همه پدر و مادرای ما رو در قید حیاتن سالم و سرحال بالای سرمون حفظظظظظظظظظظظ کننننننننننننننننننننننننن آمینننننننننننننننن و اونایی هم که پدر و مادرشون در قید حیات نیستن بیامرززززززززززززززززز

سلام عزیزم:منم خوندم.انشالاااااااااااااااااااااااااااااا به سلامتی عملشون انجام بشه و حالشون خیلییییییییییی زود خوب شه و دلتون شاد شه.با همه وجودم میفهمم چی میکشی....تو هم واسه بابای گل من دعا کن....
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
2706