2737
2739
عنوان

شوهرم اصلا نمیشنوه

277 بازدید | 9 پست

هرچی التماسش میکنم بیا از اینجا بریم و مستقل شیم نمیشنوه. چی میشه که آدم ناشنوا میشه.

مگه دختر مردم اسیریه

خب چرا با من این کارو میکنه

کاش میمرد

ازش متنفرم...

هم پولشو داره هم شرایطشو.

ولی نه میخره نه اجاره میکنه من حتی به یه زیر زمین راضی ام

پیش خانوادش زندگی میکنید از قبل ازدواج درباره محل زندگی توافق نکردید؟

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره الان زیر بار نمیره. از پیش خانوادش تکون نمیخوره

از اول نباید میرفتی مامان من قرار بود یکماه بره پیششون ده سال موندگار شد همیشه میگم اقایون برن پیش خانواده دیگه راحت طلبی و وابستگی نمیذاره برن جای دیگه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
دعا کن نباشم. دعا کن بمیرم

خودتو اذیت نکن اون خیالشم نیست شما داری خودتو داغون میکنی چیزیم بشی به اون چیزی نمیشه سعی کن با سیاست اذیتشون کنی خودشون بگن برید