2737
2739
عنوان

از کراتین راضی بودین؟

170 بازدید | 8 پست

بچه ها خودتون یا اطرافیان انجام دادین؟ 

چطوره ماندگاریش چقدره؟

ریزش یا چربی مو نگرفتین؟

و مراقبت های زیادی میخواد؟

خانومایی که در آستانه ازدواج هستن بخونن ، تیکر رسیدن به یه آرزوی قدیمی و بزرگ تا آخر امسال 💞 M

خیلییییی راضی بودم

البته جای معتبر رفتم و پول  زیاد دادم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلییییی راضی بودم البته جای معتبر رفتم و پول  زیاد دادم

اگه سالن خوبی تو تهران می‌شناسید هم معرفی کنید بچه ها

و هزینه تا سر شانه اگه اطلاع دارید

خانومایی که در آستانه ازدواج هستن بخونن ، تیکر رسیدن به یه آرزوی قدیمی و بزرگ تا آخر امسال 💞 M
2731

یک ماه اول چربه که سشوار می‌کشی چربیش میره، بعدش خوب میشه.

مراقبت زیاد میخواد، اگه همون مراقبتارو قبل از کراتین بکنی موهات بهتر میشه نیاز به کراتین نداری😂⁦🤦🏼‍♀️⁩

ولی اگه موهات وز و فر زشته کراتین خیلی خوبه

اگه سالن خوبی تو تهران می‌شناسید هم معرفی کنید بچه ها و هزینه تا سر شانه اگه اطلاع دارید

عزیزم‌من شمالم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

منم خیلییییی راضی بودم. مراقبت خاصی هم نداره فقط باید از شامپوی فاقد سولفات استفاده کنی و بعد از حمام موهاتو با باد سشوار خشک کنی. 

برای من تا یک سال لخت موند و تا یه سال بعدش پف کردن مو بعدازحمام رو نداشتم ( البته موهای خودمم صاف بود کلا ولی لخت نبود)

یک ماه اول چربه که سشوار می‌کشی چربیش میره، بعدش خوب میشه. مراقبت زیاد میخواد، اگه همون مراقبتارو ق ...

دقیقا داشتم سرچ میکردم

مراقبت هاشو خوندم به همین فکر افتادم 🤭

2740

منم خیلی راضی بودم تا آخره آخر یعنی تا رشد مو ب نوک موهام برسه اون قسمت همچنان کراتینش مونده بود 

خیلی هم پول زیادی ازم نگرفت بگم خیلی جای معتبر بود و خیلی گرون بود نه ، کاملا ی آرایشگاه معمولی بود رفتم ولی کارش عالی بود

ماسک مو داخل حمام باید بزنی ولی مسکن نذار ب ریشه ی موهات بخوره چون ریزش میاره فقط ساقه ی مو رو ماساش بده باهاش و اینکه شامپو مخصوص کراتین باید بزنی و از حموم اومدی باید با باد سشوار موهاتو خشک کنی 

من تو حموم اول آروم با حوله خشک میکنم ( خیلی تند و سریع و محکم خشک نکن چون بعده حموم پایه ی مو سسته میریزه ) بعد میام بیرون ی روسری یا حوله چیزی می‌پیچم دوره موهام تا آبش کامل گرفته بشه ، بعد با باد سشوار خشک میکنم 

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚