2733
2734

سلام بچه ها شماره تلفن ثابت خونه مادرم رو اومدم واریز کنم ک قطع بود بعد بابام گفت شماره منو ثبت کن برای اینکه قبض بیاد ب شماره خودم ،من اشتباهی  باید کد شهرخودمون که ۰۲۸ بود رو میزدم اشتباهی کد ۰۲۱ تهران رو زدم قبض یکی دیگرو پرداخت کردم الان قبضای اون نیاد برای بابام ،دوباره شماره همراه بابام رو ب کد ۰۲۸ ثبت کردم الان اون قبض تهران ک دیگه برا بابام نمیاد چیکا کنم 

هیچی پرداخت کردی رفته منم ی بار همچین اشتباهی کردم قبض برق خونه جدیدمون رو اشتباه برای یکی دیگه 5سال پیش 270 دادیم

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

زنگ بزن ب طرف بگو پولتو بده اگه نداد بگو دعات کنه  

ارزوهام برای خدا مینویسم اگه دوس داشتین یک آمین بگید...کمی به ارامش برسم و همیشه با همسرم برای هم بمونیم...سلامتی و خوشبختی دخترم .خودم‌.همسرم ...سلامتی طول عمر پدرمادرم
زنگ بزن ب طرف بگو پولتو بده اگه نداد بگو دعات کنه    

نه میخوام بدونم دیگه قبض اون تهرانیه  ک ب شماره بابام نمیاد چون ب شماره بابام ثبت کردم ولی دوباره عوض کردم کد شهر خودمونو زدم 

2731
هیچی پرداخت کردی رفته منم ی بار همچین اشتباهی کردم قبض برق خونه جدیدمون رو اشتباه برای یکی دیگه 5سال ...

امضای جالبی دارید

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
مشکل اینجاست ک شماره بابام رو ثبت کردم  

هیچی نمی‌شه فوقش قبض براتون میاد هربار

می تونی زنگ بزنی مخابرات راهنمایی کنن واسه لغوش

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
زنگ بزن  به اون شماره بگو اشتباهی پرذاخت کردی اگه ادم حلال خوری باشه پس میده

۲۱ هزار تومن بود مبلغ زیادی نیست فقط میخوام بدونم چون اشتباهی شماره بابام تو مخابرات ب اون شماره تهران ثبت کردم دوباره عوض کردم یعنی دیگه مشکلی نیست قبضاش برا بابام نره