2733
2739

سلام دوستان من به شدت به شدت از حشرات میترسم ما تو یه شهر توریستی زندگی میکنیم مهمان زیاد داریم تو این فصل هوا گرم و خشک هست همه جا و مکانی برای تفریح و پیک نیک پیدا نمیشه یعنی هست ولی خشکه و هوا گرم حالا ما اومدیم یه باغ پیدا کردیم روزانه کرایه بدیم مهمون که میاد دنبال جا نگردیم ولی یه مشکلی هست چون درخت زیاده روز حشره مثل ملخ و سوسک و اینا زیاده شب هم یه پشه هایی داره که وقتی میزنن بدن مثل نارنگی باد میکنه و دردناکه علاوه بر این شبم حشره هست خیلی زیادم هست نمیدونم چی کار کنم شما با ترس تون چه جوری مبارزه میکنید من زندگی برام مختل شده واقعا سختمه 

اينطورى كه گفتى منم ترسيدم واقعا

اللهم عجل لوليك الفرج♥️🌹                                       توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات داشته باشم🌹يه خانم فعال،مستقل،پرانرژى،جذاب ومثبت انديش ومثبت نگر😍بخودم وديگران احترام ميذارم بيايدهمگى بهم احترام بذاريم ♥️هرگونه بى احترامى وبحثى روجواب نميدم چون من احترام برام اولويته🥰بيايدباهم خوب باشيم اينطورى دنياجاى قشنگى ميشه❤️❤️❤️❤️❤️

با حشره کش همشونو نابود میکنم..‌و جایی که زیادن هم‌نمیرم..‌فقط تو جنگل که فضا بزرگه مشکلی باهاشون ندارم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
با حشره کش همشونو نابود میکنم..‌و جایی که زیادن هم‌نمیرم..‌فقط تو جنگل که فضا بزرگه مشکلی باهاشون ند ...

میشه حشره کش زد و تو سوئیت باغ موند ولی خوب اینجوری فرقی با خونه نداره میگم ببریم مهمان رو باغ که عین طبیعت باشه ولی خیلی میترسم 

طوری بزن مثل فیلم پایتخت بهار خواب درست کن

برا سلامتی امام زمان یه صلوات میفرستی؟جان عمت لایک نکن😐اسم کاربریم ربطی به فامیلیم نداره واقعا نمیدونم هدفم از انتخاب این اسم چی بود
میشه حشره کش زد و تو سوئیت باغ موند ولی خوب اینجوری فرقی با خونه نداره میگم ببریم مهمان رو باغ که عی ...

همون ضد گزش رو بگیر پس بزنید دست و پاهاتون و جاهایی از بدن که بیرونه ،من اسپری میکنم دستم و به بدنم میمالم از بوش بدشون میاد و نمیان سراغت

پس کدامین نعمتهای پروردگارتان را تکذیب میکنید؟

پشه بند

گفتار نیک، کردار نیک، پندار نیک. اگر به این سه ایمان داریم و عمل می‌کنیم فارغ از هر دین و نژاد، انسانیماگر نه با سجده بر هیچ سنگ و مزاری، مردم و کشور بهتری نخواهیم داشت
2706