2737
2734

هشت روزشه، هرکاری کردم پا نشد شیر بخوره، به زور چند قطره چکوندم تو دهنش، خیلی نگرانشم چیکر کنم؟ حدودا ساعت هشت و نیم درست و حسابی شیر خورده

قاصد روزان ابری، داروگ ،کی میرسد باران؟!              
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

وای من از استرسِ این لحظه ها،هر روز دارم میزام از ترس و‌نگرانی

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

تو بذار دهنش کف پاشو قلقلک بده اون هر چند ثانیه ی بار ی میک میزنه

هوشیار نمیشه گلم هر دو ساعت هنوز کوچیکه تو خواب باید بدی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

با کف پاهاش یکم بازی کن اون سیره خابیده  سی نتو بزار دهنش بزور یا شیر بچکون تو دهنش بگیرش تو بغلت بهش شیر بده بیدار میشه گلی نگران نباش چون خیلی کوچولوعه قندش میوفته خخدایی نکرده یکم ماساژ بده بیدار شه

دو ساعت یکبار باید شیر بخوره عزیزم 

کف پاش رو انگشت بکش پرستار بیمارستان کف وای بچه منو تلنگر میزد  محکم بیدار میشد

بغل گوش اش  رو بمال و سعی کن سینتو‌ بذاری دهنش ممکنه خودش مکیدن رو توی خواب شروع کنه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706