2733
2734
عنوان

سوزن سوزن شدن شکم شبیه سر شدن

45676 بازدید | 14 پست
سلام دوستان تا حالا کسی در دوران بارداری شکمش سر شده؟من هفته 33 هستم و دو روز ک رو صندلی که میشینم درست بالای نافم یک حالت سوزن سوزن میشه تو را خدا کمک کنید کسی تجرباه ای نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سلام دوستان
من 32 پری هستم و پری عقب افتاده. یکی دو روزه زیر دلم سوزن سوزن میشه.
اگه اطلاعی دارید خواهش میکنم کمکم کنید.
ممنون
28 ساله ....ازدواج 3سال ...تهران... کارمند*****
معجزه ها هر روز رخ می دهند ، شاید فردا ، روز شما باشد....*****
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Daisypath Anniversary tickers
بچه ها من روز 30 پری تست بارداری ابن سینا رو انجام دادم. با سیر.
شنیدید؟

طبق اون ظاهرا جواب + بود. اما فرداش بی بی چک منفی شد.
28 ساله ....ازدواج 3سال ...تهران... کارمند*****
معجزه ها هر روز رخ می دهند ، شاید فردا ، روز شما باشد....*****
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Daisypath Anniversary tickers
سلام دوستان من تازه عضوشدم روز28پریودی هستم پری هابین27تا30روزه ده روزه سینه هام سفت شدن نفسم توحموم بالانمیادزیرشکمم سوزن سوزن میشه خیلی منتطربچم کسی مثل من بوده؟
خداجون مواظب نی نی تودلم باش.اللهم صل علی محمدوآل محمد

سلام، اگرچه این تاپیک یک کم قدیمیه اما شاید به درد بعضی ها مثل من بخوره. منم یک کم زیر نافم سر شده بود که از دکتر پرسیدم. ایشون گفتند در اواخر بارداری این کاملا طبیعیه چون پوستتون داره به بیشترین حد کشیدگی میرسه و برای سر شدن و مورمور شدن شکم اصلا نگران نباش.

سلام، اگرچه این تاپیک یک کم قدیمیه اما شاید به درد بعضی ها مثل من بخوره. منم یک کم زیر نافم سر شده ب ...

ممنونم عزیزم بدرد من خورد  من ماه اخرم چند روزه  پوست شکم مخصوصا پهلوهام احساس سوزن سوزن شدن داشتم و نگران بودم

سلام دوستان من هفته هفتم بارداری ام.امروز زیر دلم یکم سوزن سوزن میشه و پای سمت راستم کمی سِر میشه.

بعضی موقع هم پهلوی سمت راستم خیلی کم میگیره.

مثل مثلا روزای تخمک گذاریم قبلا.

میتونید راهنماییم کنید؟؟

سلام دوستان من هفته هفتم بارداری ام.امروز زیر دلم یکم سوزن سوزن میشه و پای سمت راستم کمی سِر میشه. ...

سلام منم هفته هفتم بارداریم مثل شما هستم زیر دلم سوزن سوزن میشه بچتون بدنیا اومد؟؟؟ تایپیک مال ۱سال پیش هست

2706