2733
2739
سلام. لطفا تجربیاتتونو از مامای همراه برام میگین؟ موندم بین این دو گزینه که یه بیمارستان عادی برم با مامای همراه که موقع دردا پیشم باشه... یا یه بیمارستان خوب خصوصی که محیطش بهتر باشه؟
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیمارستان خصوصی بهتره عزیزم ولی اگه موقعیتش نیس مامای همراهم بد نیس به شرطیکه از قبل تحقیق کنی کدوم بیمارستان دولتی یانیمه دولتی ستارش بیشتره
به جز حضورتو هیچ چیز این جهان بیکرانه را جدی نگرفتم حتی عشق را .
دوست من پارسال تو یه بیمارستان دولتی در شهرستان زایمان طبیعی کرد. از ۶ماهگی کلاس‌های آمادگی بارداری رو شرکت کرد و برای روز زایمان مامای همراه گرفت. خیلی راضی بود و می‌گفت مامای همراه خیلی خوبه، بهت آرامش و اطمینان می‌ده و در روند زایمان کمک فراوانی می‌کنه. از حرف‌های این دوستم نتیجه گرفتم زایمان در یک بیمارستان معمولی با مامای خصوصی می‌تونه حتی خیلی بهتر از این روند در یک بیمارستان خصوصی اسم و رسم دار پیش بره
توی لحظه های اوج دردت دیگه بیمارستان به دردت نمیخوره.زایمان طبیعی چیزیه که خودت و بدنت با تختی که روشی درگیرین و باید بگذرونین اون ساعتارو..ماساژ و دلگرمی و تمرین تنفس و چک کردنای مدام ماما خیییییییییلییییییییی کمک حالته.
آدمها براساس امتیازاتی که از ما گیرشون میاد خودشونو بالا میکشن نه بر اساس چیزایی که واقعا بدستش میارن! + اینجوری میشه که خیلی وقت ها گفتن این که '' من تو را دوست دارم'' آخرین جمله ای میشه که از دهانتون بیرون میاد!
2740
خیلی ممنون از همتون. مامای همه انتخاب کردم
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃

سمیرا جون اگه دنبال مامای همراه خوب تو تهران میگردی من مرکزمامایی رویان مهر رو بهتون معرفی می کنم کارشون واقعا عالیه

تو سایت تخصصیشون یه سری فیلم گذاشتن که میتونید ببینید

http://www.royanmama.com

ولی قبلش حتما با این شماره ها هماهنگ کن چون مرکزشون خیلی شلوغه

۹۰۹۹۰۷۰۷۳۸ و ۹۰۹۹۰۷۰۷۴۸