2733
2739
میشه بگین در طول شب چقدر شیر میخورن؟ دختر من 1 سال و دوماهشه. شب تا صبح زیر سینه مه. کلافه م کرده. حتی با اینکه شبها خوب هم غذا میخوره و سیر میشه . چیکار کنم بنظرتون؟
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
سوره جان دختر من یازده ماهشه دارم از شیر میگیرمش به خاطر بارداری ، ولی اونهم بیش از حد وابسته به سینه است انگار به جای پستونک از سینه استفاده میکنه ، من شیرم به خاطر بارداری تقریبا خشک شده! خیلی شیردهی برام زجر آور شده.
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
پسر من ده ماهشه . میبینی یه شب ۴-۵ بار بیدار میشه . یه شبم یه بار
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
من چیکار کنم. آخه بدجنس از اول پستونک نمگرفت. خیلی هم باهاش کار کردم فایده نداشت. با شیشه هم فقط آب میخوره. هیچی دیگه تو شیشه نمیخوره. بچه های شما شیر پاستوریزه تو شیشه میخورن؟
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
2740
سوره خیلی سخته من پسرم اینطوری بود اخر یه سالگی مجبوری از شیر گرفتمش به خاطر حاملگیم دیگه راحت شدم
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
فاهی جون مرضیه ایلیاجون خیلی اینجوری سخته که. با بچه کوچیک دوباره بارداری.ناخواسته بوده؟
مرضیه جون. شما قبلا تو تاپیک زایمان طبیعی من بودی؟ اسمت برام خیلی اشناست
سوره پسر منم هیچی نمیخورد شیشه لب نمیزد ولی دیگه روزشو قطع کردم شبم یه بار پا شد گریه من شیر پاستوریزه ریختم تو شیشش یه قندم انداختم شیرینش کردم وقتی گشنش شد خورد
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
سوره شاید شبا تشنش میشه منم همین مشکلو داشتم شبا با پسرم دعوا میکردم .18ماهگی گرفتمش انقد اذیت میکرد شب تا صبح بیدار بودم
کردم از عقل سوالی که مگر ایمان چیست؟عقل برگوش دلم گفت که ایمان ادب است.آدمیزاد اگر بی ادب است آدم نیست فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است🙄🙄🙄😉
2706