2733
2734

سلام هفته پیش عروسی دختر خالم بود مامانم و بابام با خواهرم و دخترش و شوهرش سه روز اومدن خونه ما تهران برا عروسی . روز اول شب رسیدند براشون زرشک پلو با مرغ و سوپ و سالاد فصل گذاشتم 

خدایا شکرت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
هستید بقیه رو تعریف کنم

فقط تند بگو

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.
2740
اینم همش تو اتاق با کلی چمدون یا به خودش میرسه یا دخترش منم در حال بشور و بساب و بچه داری و مهمون دا ...

درسته سخته اما خب مهمون بودن خونت نباید انتظار داشته باشی

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

اینم بگم با خاله همسایه ایم بله برون آقایون گفته بودن واحد ما برگزار کنن من باید اون روز کلی کار میکردم اینم از صبح میگه بیا خودمون برا بله برون درست کنیم منم میگفتم بابا کی به ناهار برسه بچه برسه پذیرایی کنه اینم هیچی نمیگه می‌رفت اتاق

خدایا شکرت
2706