2737
2734
می خواستم بدون قطره بیلی ناستر رو می تونم بهش بدم الان تقریبا یه ماهه که سه روز به سه روز دفع می کنه و موقع دفعش هم اذیت می شه البته سفت نیست ولی همراه با کفه البته ببخشید توضیح می دم ولی نگرانشم.دکتر گفت مهم نیست.ولی می خواستم بدونم کسی برای بیرون روی نوزاد از بیلی ناستر اسنفتده کرده؟
عزیزم خودت انجیر و آلو و ازین ملین ها بخور
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درضمن بهش یک دوره پدی لاکت بده.خیلی خوبه.دارو هم نیست.پروبیوتیکه.باکتری های مفید دستگاه گوارشه
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2728
2740
اگه شیر خودتو میدی...از تغذیه شما هم میتونه باشه دختر منم اوایل 4 5 روزی یه بار بود..الان که غذا خور شده هر روز 1 بار بیرون روی داره کره بخور.اب انجیر.انجیر الو کیوی غذاهای روون
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی
پروبیوتیک ها در دراز مدت جواب بهتری میدهند
2706