2733
2734
پسرم دیروز بیست ماهه شد و از دیروز صبح دیگه بش شیر ندادم. اصطلاحا گرفتمش از شیر. از دیروز سینه های خودم پر شده و بشدت دردناک و سفته.انگشتم میخوره بهشون چشام پر اشک میشه از درد. چکار کنم شیرم زودتر خشک بشه؟
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
بهشون دست نزن.باید تحمل کنی.کم کم خشک میشه.روز اول خیلی سخته.از فردا بهتر میشه
حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم یه قرصی هست داروخانه دارن. شیرود سریع خشک میکنه
یونای مهربونم 22 اردیبهشت شادی زندگیمون و دوچندان کرد من و بابایی عاشقتیم عزیز دوست داشتنیه من خداجووووووون ممنونم بابت این هدیه با ارزش خدااااایااااااا شکرت.
برو حموم و زیر اب گرم ماساژشون بده و خالی کن از اینکه شیرت دوباره زیاد بشه نگران نباش,چون با میک زدن ترشح شیر بیشتر میشه و دوشیدن اثر نداره یه امروز سخته,کاری که گفتمو بکن فردا خیلی بهتری
2740
2706