2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اگر موعد وامتون رسیده میتونید شش تومن بدید و چهل تومن اوراق بخرید ولی کسی که وام به اسمشه نمیتونه روش ده تومن هم وام تعمیری بگیرید،ّاقساطش جمعا میشه 1300حدودا
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2740
تا جایی که میدونم تعلق میگیره چون من دوستم خونش را داشت میفروخت گفت 130 تومنه قیمتش طرف توش نشسته مستاجر سی تومن رهن طرف میخواهد هشتاد وام بگیره بیست تومن زورش میاد بده
اگر بعد از سال 85 هم ازدواج کرده باشید خودتون و همسرتون میتونید نفری سی تومن بگذارید تو بانک مسکن بعد یکسال نفری 60 تومن وام بگیرید
60 تومن خودتونم میتونید بردارید،
جمعا میشه 180
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
ضمنا همه این مراحل به شرطیه که خونه به نامتون نخوره، چون اگر خونه قولنامه شه،بعد سند به نامتون بخوره قبل از گرفتن وام دیگه نمیتونی وام بگیری روش
دیگه به اسم خودت نمیتونی،
روی اون خونه میشه اما اگر مثلا خانم ب موعد وامش رسیده باشه بعد بره ملکو قبل وام گرفتن به نام خودش بزنه،بانک دیگه روی اون ملک به خانم ب وام نمیده
2706