2737
2734

خیلی خوبن خیلی زحمت کشیدن برام اما گاهی مامانم یه چیزی میگه آدم دلش میشکنه من هیچوقت به روش نمیارم همه ش میگم حق به گردنم داره بعدا حسرت این روزا رو نخورم بذار نشنیده بگیرم..شما هم این طوری میشید؟

خدایا راضیم به رضای تو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من همین حالاشم از دست بابام دلخورم 

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید

نه .‌چون اینطور بودم کلی شکست خوردم 

دیرم بقیه بچه ها   اصلا به حرف پدر مادراشون گوش نمیدن و خیلی ام نوفق ان در تموم زمینه ها .

واسه همین اعتراض کردم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

بله،بسیار 

هیچوقت پدر و مادر رو جایگاه خاص ندیدم 

اونا هم مثل من انسان هستن 

میتونیم همو ناراحت کنیم و...

اما من میگم بهشون تا مشکل رو حل کنیم 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بله هم از پدر و مادر خودم هم پدر و مادر همسرم ولی به روم نیاوردم حتی دیشب داشتم همسرم و نصیحت میکردم که از مادرش دلخور نباشه سر یه جریانی از مادرش ناراحت بود کلی باهاش حرف زدم 

بعد نومیدی بسی امیدهاست                                                  از پس ظلمت بسی خورشیدهاست
2706