2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3668606 بازدید | 46180 پست
سلام عزیزم. من همیشه نظراد شما رو میخونم و استفاده میکنم. انشالله خدا خیرتون بده خواستم بدونم شما ن ...

سلام عزیزم ، سلامت باشید .

خانمی برای توانا کارت من ۶ ماه پیش اقدام کردم ولی در استان البرز فعال نبود ولی چند روز پیش که رفتم داخل مای مدیو دیدم ظاهرا در استان البرز فعال شده ولی هنوز کارتم صادر نشده برای من نزدیک ۷۰ میلیون هست اعتبار توانا کارتم . 

حالا بعد از عید میرم اداره پیگیر میشم به نظرم چون بازپرداختش طولانی هست اگر برای بلند مدت طلا بخرید خود طلا سودی رو که به عنوان کارمزد ماهیانه طلا فروش های طرف قرارداد میگیرن جبران میکنه . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ، سلامت باشید . خانمی برای توانا کارت من ۶ ماه پیش اقدام کردم ولی در استان البرز فعال نب ...

من هنوز اقدامی نکردم.مثلا خود توانا کارت فکر میکنم 18یا 23درصد سود داره... باز آیا مجدد که بخوام از دی جی کالا سکه بخرم مثلا الان سکه 39ت..باز دی جی کالا جدا سود میگیره؟ یاهمونه 23 درصده فقط؟ 

2731
من هنوز اقدامی نکردم.مثلا خود توانا کارت فکر میکنم 18یا 23درصد سود داره... باز آیا مجدد که بخوام از ...

فکر نمیکنم دیگه سود داشته باشه عزیزم ، حالا باز من بعد از عید که رفتم اداره دقیق پرسیدم میام میگم اینجا حتما . 

عزیزم من عاشق کار بانک بودم و واقعا هم از خود تعریف نباشه ها مشتری ها هم ازم راضی بودن . یادمه یک ب ...

سلام مامان سه تا بچه غیر از سبحان   ینی الان خانه داری ؟ چند سالته عزیزم 

2740
سلام مامان سه تا بچه غیر از سبحان    ینی الان خانه داری ؟ چند سالته عزیزم

سلام عزیزم ، سبحان ندارم خانمی اون نام کاربریم هست فقط . 😍😍😍😍

کلا ۳ تا فرشته دارم . 

مامان بزرگ تاپیک هستم ۴۲ ساله . 😂😂😂😂

من معلم هستم خانمی . 🌹🌹🌹🌹

سلام عزیزم ، سبحان ندارم خانمی اون نام کاربریم هست فقط . 😍😍😍😍 کلا ۳ تا فرشته دارم .  ماما ...

آره فدات میدونم سبحان نداری واسه همین گفتم سه تا بچه غیر از سبحان   مرسی که جواب دادی فضولیم ارضا شد   زنده باشید برای هم 

عزیزم‌ سلام  یه نرم افزاری دارم اسمش نیوا هست البته زیادن از این نرم افزارها نرم افزار حسابد ...

میشه عکسش رو برامون بذاری ما هم دانلود کنیم 

اگه ساده بود ازش استفاده کنیم

سلام اینم پول عیدی بچم که تبدیل به سکه پارسیان شد  

چقدرم ذوقشو داره ،  دم به دقیقه میره یه سر از سکه هاش میزنه و برمیگرده    

بچم میگه وقتی نگاشون میکنم خوشحال میشم   

این طلا لامصب چی بوده که ما خانما اینقدر عاشقشیم      

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
سلام عزیزم ، سبحان ندارم خانمی اون نام کاربریم هست فقط . 😍😍😍😍 کلا ۳ تا فرشته دارم .  ماما ...

وااااایییی عزیزم من همش فکر میکردم ۳۳هستی 

رب گوجه میفروشم قوطی ۳۶ به قیمت کارخونه فقط خانمای کرجی 
سلام دوستان سال نو همگی مبارک خواهرم ۳ گرم پارسیان داره الانم ۴ تومن نقد داره  به نظرتون یه پ ...

سلام عزیزم

به پارسیان ها دست نزنه و این 4 تومن رو یا طلای شکسته بخره یا پارسیان

اگه زینتی نداره میتونه یا همین 4 تومن یا همراه با سکه ها یه طلای زینتی بگیره

2706