2752
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3748306 بازدید | 46727 پست
سلام عزیزم نه ۵۰ میلیون ۲ ماه بمونه ۵۰ میلیون با بازپرداخت ۱۲ ماهه قسطش هم ماهی ۴ میلیون و هفتصد میش ...

عاقا تو باید کارمند بانک  می موندی خیلی خوب با مشتری ها برخورد می‌کنی😁🤩

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

عزیزم‌ سلام 

یه نرم افزاری دارم اسمش نیوا هست

البته زیادن از این نرم افزارها

نرم افزار حسابداریه در حد خانگی

دخل و خرج رو واردش میکنی هر موقع هم لازم داشتی سریع میتونی چک کنی کی و کجا و برای چی چقدر خرج کردی 

یا هفتگی یا ماهانه یا سالانه چک کنی همه چیز رو🌹

صرافی نوبیتکس عضو شدی کد معرف منو بزن. برات دعا میکنم.. کد معرف 973317

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم عزیزم ، بله حداقل وامش ۱۰ میلیون هست . اون اعتبارها فکر میکنم بستگی به میزان کار با اپل ...

مامان سبحان جون میشه لطفا راهنمایی کنید

الن ۳تومن قسط میدم برا خرید خونه و طلاست

ی وام همسرم امتیاز داره ۱۵۰ ماهی ۹۶۰۰

بهم میگ بردار برا خودت طلا بگیر

ی ۳۰ تومنم ب کسی بدهکارم باید پسش بدم قرار بود خرد خرد از حقوقم بدم

ک اگر وام بردارم باید یکجا بدم

ولی من کل حقوقم ده تومن

بعدشم

اصلن وام کمتر بردارم مثلا ۵تومن قسطش باشه

ک در ماه ۸ قسط بدم تهش ی ۲تومنی برام بمونه

ب نظر شما چکار کنم بهتر؟؟؟  

ممنونم شما یا معصومه جون لطفا راهنمایی م کنید  

2731
عاقا تو باید کارمند بانک  می موندی خیلی خوب با مشتری ها برخورد می‌کنی😁🤩

عزیزم من عاشق کار بانک بودم و واقعا هم از خود تعریف نباشه ها مشتری ها هم ازم راضی بودن .

یادمه یک بار یک آقایی چند تا شماره گرفته بود بعد بهش گفتم چرا چند تا شماره گرفتید گفت نمیخواستم اون یکی باجه نوبتم بشه شما کار من رو بهتر انجام میدید . 😀😀😀😀

فقط ساعت کاری بانک و اینکه دایم باید میرفتم سرکار اذیتم میکرد . ☹☹☹☹☹

الان هم باور میکنی عمه و شوهر عمه من که کانادا هستن حساب و کتاب های مالیشون دست من هست و به من وکالت دادن . 

البته این ها رو نگفتم که از خودم تعریف کنم واقعا ذاتا از حساب و کتاب های مالی لذت میبرم . 

یادم هست کلاس اول دبستان بودم جدول ضرب رو حفظ بودم نه اینکه حفظ باشم ها یه طوری سریع توی ذهنم جمع میکردم که همه فکر میکردن من جدول ضرب رو حفظم . 

سلام عزیزم نه ۵۰ میلیون ۲ ماه بمونه ۵۰ میلیون با بازپرداخت ۱۲ ماهه قسطش هم ماهی ۴ میلیون و هفتصد میش ...

ممنونم عزیزم از توضیحات واضح و قشنگ تون  

فکر کنم وام خوبی باشه   شنبه برم بانک   

سلام و صد سلام خدمت دوستای عزیزم ❤️ امیدوارم حال همگی خوب و خوش بوده باشه دلم براتون لک زده بود دو ...

سلام بر معصومه ی عزیزززز 

خوش برگشتی خانممممم 

باا از خودت و خانوادت به دور باشه مهربونم 

انشالله زودی خوبشی و پر نشاط و پر انرژی مثل همیشه به زندگیت برسی🤩🤩🤩😍😍 

نگران نباش اینم یه مدل ویروس جدیده مام قبل عید هممون درگیرش شده بودیم😷🤧🤒🤕 

مرسی که با اینجالت بازم با پستای طولانی و پر نکته و مفیدت سوپرایزمون  کردی 🫶🏻🫶🏻🫶🏻🤩🤩🤩🤩🙏🏻🙏🏻🙏🏻

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
عزیزم من عاشق کار بانک بودم و واقعا هم از خود تعریف نباشه ها مشتری ها هم ازم راضی بودن . یادمه یک ب ...

عزیزم معلومه کاملا با حوصله ای

و مطمئنا معلم و مادر عالی هستی 

خدا حفظ ات کنه ❤❤

ممنونم عزیزم از توضیحات واضح و قشنگ تون     فکر کنم وام خوبی باشه   شنبه برم بانک ...

خواهش میکنم عزیزم ، نیازی به بانک رفتن نیست اپلیکیشن باجت رو باید روی گوشی نصب کنید و مراحلش آنلاین هست . 🌹🌹🌹🌹

عزیزم معلومه کاملا با حوصله ای و مطمئنا معلم و مادر عالی هستی  خدا حفظ ات کنه ❤❤

سلامت باشی عزیزم کاش خدا کمکم کنه و اینطوری باشم ، این رو باید از بچه هام بپرسید ، امروز دخترم یک چیزی رو بهانه کرده بود بعد رفته بود به باباش گفته بود مامان اعصاب نداره خوب روزه نگیره . ☹☹☹☹😂😂😂😂

سلامت باشی عزیزم کاش خدا کمکم کنه و اینطوری باشم ، این رو باید از بچه هام بپرسید ، امروز دخترم یک چی ...

جوجه حاضر جواب 😅😍

@seviin64    

سوین عزیزم بچه هااا و معصومه جون اینجا فعالن گلم 🥰

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c