2737
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3718739 بازدید | 46727 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه ها من ویپاد وزیپاد ونصب کردم. هر تراکنشی که انجام میدم با ویپاد از دوتا شماره برام پیام میاد . ...

زیپاد حسابی که تحت نظر والدین هست یعنی هر تراکنشی انجام بشه برای حساب ویپاد والدین پیامکش میاد واین خیلی خوبه که

2728
دوستان مهربونم ببخشیدا کدومتون تجربه خریدطلا از اسنپ رو دارید؟ بمن ۱۶۰۰ اعتبار داده میگم بدم به یه ...

سلام، به منم اعتبار داده بود حدود 3م که من یه پلاک برداشتم با هزینه ارسال شد 1.900ت که به 4 تا قسط تبدیل میشه و قسط اول رو همون لحظه باید پرداخت کنید و 3 قسط دیگه رو 30 ام ماه های اینده و بله اجرت هاشون خیلی بالا هست اون پلاکی که من گرفتم حدود 28 درصد اجرت و مالیات افتاد ولی از اون جایی که طلای نو بود و قسطی گرفتم، من از میوگلد گرفتم که طرح هاش بیشتر به چشمم اومد البته اجرت هاشم به نسبت کم تره و با یه بسته بندی خیلی خوب فرستادن، کد های پیگیری شون هم توی کانال تلگرامشون هست و توی سایت نمینویسن

....💖!
2740
سلام دوستان اس ام اس بانک ویپاد من کار نمیکنه هیچ پیامی برام نمیاد هر تراکنشی که انجام میدم منو را ...

سلام عزیزم ،من میریزم داخل حساب بورسی ، بعد دوباره از اون انتقال میدم به کارتی که میخوام

سلام، من با راهنمایی که اینجا شدم فهمیدم بهترین کار تبدیل کردن هرچه زود تر پولم به طلاست و خب منم ای ...

مبارک عزیزم چند گرم ؟ ولی عجیب برام مالیات گرفتن واقعا حذف شده 

سلام، من با راهنمایی که اینجا شدم فهمیدم بهترین کار تبدیل کردن هرچه زود تر پولم به طلاست و خب منم ای ...

۴۰ تومن برای پرس خوبه که 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
سلام دوستان سال نو همگی مبارک خواهرم ۳ گرم پارسیان داره الانم ۴ تومن نقد داره  به نظرتون یه پ ...

در تعویض پارسیان ضرر میکنه

پارسیان با طلا شکسته فرقی نداره 

به نظرم ،پارسیان قبلی رو داشته باشه و نفروشه 

برای پول الانش

بره قیمت بگیره ببینه شهر شما شرایط خرید و فروش پارسیان و طلا شکسته چه جوریه ،هر کدوم به صرفه تر بود بگیره حتما (اخه پارسیان شهر به شهر فرق داره ظاهرا ,الان شهر ما پارسیان اصلا فرقی با طلای دست دوم نذاره در خرید و فروش)

سلام عزیزم، ولی وامش فکر کنم از فروشگاههایی که طرف قرار دادشون هستن باید خرید کنیم؟  یا میشه ا ...

سلام عزیزم فقط از د ی ج ی کالا میشه خرید کرد ولی من خودم پارسال گرفتم سکه تمام خریدم و بیرون فروختم ، راه نقد کردنش این هست . 

2706