2733
2739
عنوان

نشد،نتونستم،نمیشه ببخشمممم😔

1867 بازدید | 65 پست

امروز دقیقا ۸ ماه از فهمیدن خیانت چندین ‌چندباره ی شوهرم گذشت هرروز از روز قبل داغون تر شدم، جسمم پر از توده هایی شده که نبود قبل این، روحم آروم نیست از آدما میترسم ، یچیزی به اسم امیدبه زندگی واعتماد در من برای همیشه مرد، سه روز خوبم روز چهارم حمله عصبی بهم دست میده،تمام بدن خودم واون پر از جای ناخنای منه دیگه حرمتی نموندبا شکستن قلبم، ۱۵ سال زندگی رو راحت سوزوند،کاش کینه ای نبودم کاش ساده لوح بودم و بازهم میبخشیدم که بچم شاهد هرروز خودزنی و گریه های من نباشه با همه چی میشه ساخت جز شک وتردیدی که بارها برات ثابت شده 

برام دعا کنید جسارت جداشدن ازش رو‌داشته باشم، خیلی تلاش کردم هزاران راه امتحان کردم‌مشاوره ، عبادت ، رازونیاز هیچی هیچچچچچچی تسکینم نمیده پراز خشمم، بنظرتون با جدایی ازش که دوسش هم‌داشتم و خیلی تو سختیای زندگی هواشو داشتم وهوامو نداشت آروم میشم؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
چطو به کسی که بارها قول داده تکرار نکنه ‌هردفعه بدتر از دفعه قبل تکرار کرده اعتماد کنم؟ اصلا شدنی نی ...

از این لاشی جدا شو دیگ چرا خودتو زجر میدی 

عاشق گوربا هستم🐈❤️                                                            당신은 매우 실업자입니다. 왜냐하면이 텍스트를 번역하러 오셨습니다               
2740
اینجا حقیقتا باید جداشد اگرچه بازم قضاوت راحت نیست باید جای یه نفر باشی تا بفهمی حتما خیلی وابستشی ک ...

خیلی وابستشم ولی بجایی رسوند منو که الان دلم میخواد بمیره،باعث شد زنای هرزه برای من شاخ وشونه بکشن،جوونیم با گذشتن از خطاهای مکررش گذشت

شوهرت آدم نمیشه

مطمئنه بازم میبخشی

شما بعد طلاقم حالت همینه

تنها راحت انتقامه

پدرشو دربیار زندگی براش جهنم کن روزگارشو سیاه کن تا خشمت فروکش کن

قول داده بودی با اولین برف به خیابان برویم و آدم برفی رویایی‌مان را بسازیم، افسوس... 😔💔
من جدا شدم اروم نشدم بشدت عصبی ام ۱۲ سال گذشته من چهل سالمه مثل زنای پنجا و خورده ای ساله هستم دوتا ...

ای خدااااا یعنی بعد جدایی هم اروم‌نشدی؟ من هرروز دارمگریه میکنم کورشدم هشت ماهه زندگی‌ندارم‌مشت مشت قرص ارام‌بخش میخورم نمیتونم ببخشم واز همه ی آدما بیزارم‌کر‌ه من با هم‌جنسای خو‌دم مشکلی نداشتم این هردفعه یه زن خراب رو‌میندازه به جون ‌من

خیلی وابستشم ولی بجایی رسوند منو که الان دلم میخواد بمیره،باعث شد زنای هرزه برای من شاخ وشونه ب ...

واقعا خیلی ناراحت شدم همیشع تاپیکای خیانت اشکمو درمیاره میفهمم ک چقد وابستگی سخته راه حلی نداره من حس میکنم باجدایی هم آدم اروم نمیشع

2706