2733
2739

من سر زایمان اولم شقاق و هموروئید گرفتم بعدش عمل کردم اما دکتر درست عملم نکرده الان تنگی مقعد گرفتم که دفعم از اسهال سفت تر باشه درد و خون ریزی میگیرم.در واقع عملم خراب شده و بدتر از قبل از عملم شدم حتی یه بار بارداری شیمیایی داشتم اما تو همون چند روز دفعم یکم سفت شد و الان یه ماهه که شقاق شدم و خوب نمیشه.من خودم تک فرزندم دوست داشتم دوتا بچه داشته باشم اما متاسفانه با این بیماری نمیشه حتی ملین هم روم اثر نداره نه طبیعی نه شیمیایی.خیلی به خاطراین مسئله ناراحت و افسرده هستم

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد.

دوباره عمل کن عزیزم 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

خب سزارین کن 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706