2752
2734

داداشم یه زمین خرید جدیدا بعد درخت میوه کاشته . مثل اینکه رفته بوده توی باغ و بالای درخت یه پلاستیک مشکی گره خورده بوده که داخلش یه پلاستیک سفید بوده و داخل اون یه مقدار موی بلند رنگ شده و یه ژیلت بوده .زن داداشم میگه یه مدتیه جر و بحث دارن (قبلا اینجوری نبودن)... بنظرتون این دعایی چیزیه؟ 

باغ از جای مسکونی دوره و همچین تو چشم هم نیست که مثلا بگیم رهگذر آشغال انداخته ... 

اگه اطلاع دارین ممنون میشم کمک کنید ‌

بهترین کار در برابر حرفای یه احمق سکوت😊🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام استاتر عزیز من عذر میخوام وقت شما و عزیزان رو میگیرم و معذرت میخوام تو تاپیک شما مطرح میکنم

لطفت تاپیک‌اخرم گزارش بزنید ایت الکرسی میخونم

❤️

سلام من نیکام/:❤️🫂مشاور یا روانشناش نیستم ولی میتونم مثل یک دوست زمانی که ناراحتی.دلتنگی.مشکل داری. دلت گرفته. و هرمشکل دیگه ای یا درخواست دوستی بدی یا تاپیک بزنی تگم کنی⭐️تا کمکت کنم. لطفا اگر کاربری اینجا روح روانش بیماره تاپیک میزنه از دلتنگی هاش مینویسه یک خواهری رو میخواد تا راهنماییش کنه منو تو تاپیکش تگ کنید یا حتی اگه خودتون دچار چنین مشکلی شدین‌♡من دوست ندارم هیچ دختر جوونی دل شکسته باشه. برای ارامش دلش هم واسش تاپیک میزنم بالای هزار تا صلوات مهمانش میکنم🙂🫂
نمیدونم ولی خب زمین برا اوناست و میگن جدیدا مشکل دارن با هم

من شنیدم ک باید موی خود طرف باشه ک اثر داشته باشه حالا نمیدونم دقیق...

ولی اگه دست من بود تموم دعا نویسا رو تو قفس میکردم میگفتم تا یساعت وقت دارین برا خودتون جادو و جنبل کنید اگه نتونستین خودتونو ازاد کنین اتیشتو میزنم 😒😒

2706