2737
2739

من هفته ۱۰ بارداریم دیشب لباس زیرم کلی ببخشید حالت قهوه ای رنگ و خونابه روش بود چنتا بیمارستان رفتم ولی هیچ کدوم سونو نکردن گفتن زیر سه ماهم سونو نیاز نیس برو فقط استراحت کن و شیاف بزن شما تحربه دارید میخام بدونم بچم سالمه یان از صبحم حالت تهوع وحشتناک دارم هیچی نمیتونم بخورم ولی دیگه لکی ندیدم

ی صلوات میفرستید برام❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم ۷ هفته بودم همین جور بود حالت قهوه ای داشت .بعد شیاف زدم خوب شد .استراحت کن

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
2728
2738
اخه ی پسر سه‌ساله دارم خیلی نمیتونم استراحت کنم 

کار سنگین نکن

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
من ۸هفتگی لکه دیدم رفتم سونو گفتح بچه دیگه رشد نکرده وقلب نداره سقط کردن

من اخرین سونوی دکترم گفت ۹ هفته و چند روزه حالا اگه امروز مطب باشه میرم پیشش

ی صلوات میفرستید برام❤️❤️
2706