2737
2739
دختر من 16 روزشه ...روزی 3 بار شیر خودمو میخوره و بقیش شیر خشک..اول دکتر گفت بهش نان بدم...بعد یکی گفت که اس ام ای فورمولش به شیر مادر نزدیکتره اونو بده..منم از دکتر پرسیدم گفت همشون مثل همن فرقی نداره..از پری شب اس ام ای میدم ولی از دیشب نی نیم شکمش کار نکرده و اذیته ..دیدم اینجوری شد..دوباره نانو میدم...کسی هست بدونه چه کار کنم که دل دردش خوب بشه و شکمش کار کنه....
مرسی که کمک میکنید..من دست تنهام...
چه دوستم داشته باشی و چه ازمن متنفر باشی در هر صورت بهم لطف میکنی
چون اگه دوستم داشته باشی تو قلبت هستم و اگه ازم متنفر باشی تو ذهنتم...
دل دردش ربطی به اس ام آ نداره ....
معمولا دل دردهای نوزادی از این موقع شروع میشن.....تا 5ماهگی
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دختر من از 9 ماهگی شیر خشک میخوره ، با اینکه دکتر هم گفت اس ام ای زود هضمه ولی وقتی میخورد شکمش سفت میشد بهش نان میدم
ولی دختر شما خیلی کوچیکه نمیشه بشه چیزی بجز شیر بدی ، یکم مقعدش رو ب وازلین و گوش پاک کن چرب کن راحتر مدفوع کنه و شکمش رو با روغن زیتون مخالف عقربه های ساعت ماساژ بده
2728