2737
2739
ممنون
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
ممنون شماره دارین ازش بعد اینکه وقت میزاره ودقیق هس؟
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اگه شمارش روبدی ممنون برای پسرم میخوام لوزه سوم بزرگ داره هی دکتری دقیقا نمیگه کارکنیم
2738
دکتر ایمانی من هفته پیش پسرم رو بردم .تو کوچه البسکو روبروی ساختمان ماندگار ساختنان پزشکان شماره یک هست طبقه دوم.دقیق معاینه کردعکس کلی عکسو چیزای دیگه از پسرم گرفت
❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
مامان مانی جان ممنونم درچه مورد پسرت رو بردی که عکس نوشت؟