2737
2739
سلام من زده سرم برم لیپوماتیک. قدم 160 وزنم 56 اما خب ذاتن شیکم و پهلوام تخت نیست. باشگاه رفتم و رژیم هم داشتم اما اونی ک میخواستم نشد حالا مصمم واسه عمل. فقط کسی از دوروبریام انجام نداده ک مستقیم ازش بپرسم.تبلیغاش ک عجیب هوس انگیزه فیلمایی ک حین عمل گرفتن و مریض داره شعر میخونه وسوت میزنه و ... اول اینکه آستانه درد من خیلی خیلی پایینه تا حدی ک ژل لب ک هیچی نیست و دادو بیداد میکردم :/ فشارمم عمده پایینه.. توروخدا کی انجام داده ؟ واقعا تخت میکنه شکمو واقعا احتمال امبولین صفره ؟ بی دردو بیهوشیه فعلا دکتر گنجیو وقت گرفتم واسه هفته بعد فعلا ایران نیستن.. مشاوررو میرم ولی شاهد زنده یه چیز دیگست انقدر از دکترای مختلف قول الکی دیدم و شنفدم ک راستش حرفشون برام سند نیست... میخوام از تجربیات اونا ک انجام دادن استفاده کنم بشه تا آخر سالم میخوام اکی کنم ...مرسییییی
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میدونم میشه ب جای دیگم تزریق کرد شاید ب چونم زدم شاید البته نه من ازدواج نکردم هنو دارم ترشی میندازم نه افتادگی ندارم غشقم کلا یه عمره وزنو استایله من همینه نه چاق میشم نه سفت
2731
من لیپولیز کردم طوری ک از اطاق عمل تا خونه خودم رانندگی کردم گرچه خونمون ده دقیقه راه بود شایدم کمتر ولی تا یک ماه زمان بلند شدن و نشستنم کمرم میگرفت تا دو هفته خونابه داشتم واصلا از عمل راضی نبودم 3 سال پیش 5 ملیون دادم بعدشم وزنم فقط دو کیلو کم شد و حجمم بعد از یه مدت برگشت
عزیزم من از یه کسیکه توی کاربدنسازی شنیدم که همه ش برگشت پذیر بعدیمدت تازه چربیها مضاعف هم میشن....من جای شما باشم از یکسی که عمل کرد پیش دکترگنجی تحقیقات میکنم
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
2740
سه ماه؟ابالفضلللللللل من شیش ماه باشگاه نان استاپ میرفتم راستش چون هم کار میکنم خیلی تایم ورزش ندارم هم کلا نرمهههههه بدنم اضلااا تخت نمیشه لامصببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب
به نظر من بتونی برنامه بریزی با ورزش و تغذیه مناسب چربیهاتو جابه جا کنی خیلی خوبه مثلا برو پیش طب سنتی کرد افشاری هم مزاجت منعادل میشه و اگه مشکلات دیگه داشته باشی خوب میشی هم اینکه به هدفت میرسی باور کن سه ماه تغذیه اتو رعایت کنی با توجه به مزاجت بدنت رو فرم میاد
فاطیما جان جدا؟؟؟؟ یعنی اصلا تاثیر نداشت؟ اره هزینه اینم واسه پهلو و شیکم من تقریبا همینه . یعنی هیچ تاثیری نداشت؟؟؟؟ بی کران جان دقیفا واسه همین تاپیک زدم میخوام بدونم کی عمل کرده ببینم نظر اونا چیه من مصمم موقعیتش بود شاید هفته بعد عمل مکیردم
فاطیما جان فکر نکنم با طب سنتی بشه... ببین موضعی یا سیستماتیک من پهلو و چربیام شلتر از بقیه جای بدنمه حالا من همون ادمم با همون فعالیت اما باسنم خوبه و همه فکر میکنن یه کاری کردم... اینو میخوام بگم ک بعضی چیزا واقعن موضعیه.. کلا بدنم نرمه فرم سخت میگیره وگرنه نه تنها اصلا چاق نیستم یکمم جمعو جورم حتی ولی خب شیکم و پهلو تخت و فلت واقعا ارزومه
ملیسا اگه بدنت نرمه تو بدنت تری هست ک باید خشک بشی به خدا با این عملا صاف نمیشی من الان تردمیل گرفتم و یوگا هم کار میکنم و هم طبق مزاجم غذا میخورم خیلی بهتره یعنی چی تری ام؟ ببین من رژیم خام گیاهخواری داشتم.. ورزش میککردم خفن ولی جوابیو ک میخواستم نگرفتم اتفاقا بعضی از این مدلارو ک میبینم بعید میبینم صرف ورزش انقدر دو کمر باریک کرده باشن واسه همین میخوام عمل کنم و یه عمر راحت کنم خودمو
2706