2737
2739
عنوان

لکه بینی قهوه ای موعدپریود

157 بازدید | 2 پست

سلام،من این ماه از روز سوم پریود شبی دوتالتزرول خوردم و برای اولین بارقطره ویتاگنوس ۴۰قطره صبح ناشتا تا۱۴سیکل. و برای عفونت هم دوبار هر۷۲ساعت فلوکونازول خوردم.دوروز پیش که ۲۸سیکلم بود لکه قهوه ای دیدم ولی پریود نشدم و فقط هرزگاهی لک میبینم و زیرشکمم دردمیگیره.احتمال بارداریه یا بخاطره عفونته؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
نمیدونم دقیق ولی ان شاءالله که بارداری

مرسی عزیزم.

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .