2737
2739

بچه ها دیروز پسر همسایه طبقه بالاییکه همش ۱۳ سالش بود  اومد تو پله ها داد زد کمک کنید فکر کردم برای مادر یا برادرش اتفاقی افتاده رفتم بالا دیدم پدرش داره با کمربند میزنتش نیم ساعت بود صدای بدو بدو نیومد من فکر میکردم شلوغ میکنند. رفتم بالا هر چی التماس کردم نزن دوباره برد خونه زدش 

چون تازه اومدیم اینجا کسی رو هم نمی‌شناسم به همسایه بغلی گفتم شوهرتون خونی بره سراغشون گفت نه زنگ زد مدیر ساختمون رفت دم درشون 

همسایه بغلی خودشونو در نیومد فقط منو دید میخواستم به اورژانس زنگ بزنم ترسیدم بفهمه کار من هستش شر بشه تو همسایگی 

دیروز رو به بدترین حال گذروندم همسرمم میگه زنگ نزن ما هم شهر غریب هستیم میگه دشمن تراشی نکن نمی‌دونم واقعا عذاب وجدان دارم که نگم هم میترسم اتفاقی بیوفته

یه بار تاپیک کرده بودم ولی جواب نگرفتم اینم بگید مثلاً چیکار میکنند اصلا به درد میخوره زنگ زدن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره زنگ بزن اورژانس اجتماعی اونا اصلا نمیفهمن تو زنگ زدی چیزیم پیش همسایه نگو

برا سلامتی امام زمان یه صلوات میفرستی؟جان عمت لایک نکن😐اسم کاربریم ربطی به فامیلیم نداره واقعا نمیدونم هدفم از انتخاب این اسم چی بود

زنگ زدی نگو کی هستی، میان صحبت میکنن با پدره

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2740
چه بیکاری واقعا چکار داری برای خودت دردسر درست میکنی ؟؟؟بعدشم شاید خطا بزرگی کرده که پدرش تنبیهش می‌ ...

اگه اون صحنه رو میدیدی می‌فهمیدی چی میگم دیروز و کلا بدنم درد میکرد از ناراحتی

2706