2752
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2236126 بازدید | 28074 پست
من یه سال و نیم پیش لاپارا کردم اندومتریوز خفیف داشتم ممکنه  دوباره برگشته باشه ؟

باید هر سال چک شی برای من گرید ۳ بود اصلاح سبک کن و ورزش من تنبلی کردم من ۶ ساله عمل کردم

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
باید هر سال چک شی برای من گرید ۳ بود اصلاح سبک کن و ورزش من تنبلی کردم من ۶ ساله عمل کردم

اصلاح سبک یعنی سردی نخورم ؟

شما دکتری که رفتی و خوب سونو کرد و گفت اندو برگشته کجا بوده؟

تهران هستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلاح سبک یعنی سردی نخورم ؟ شما دکتری که رفتی و خوب سونو کرد و گفت اندو برگشته کجا بوده؟ تهران هست ...

یه سری گرمی ها فیتو استروژن هستند اونها فکر نکنم خوب باشه عزیزم 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
خانما من آندومتریوز شدید و ذخیره کم و پلی کیست بودم اونم با سونوی واژن فهمیدم البته بعد عروسیم من ۴ ...

کاهش وزن برا پلی تاثیر گذار است برای اندو‌چکار کردین؟ 

الان اندو‌ هنوز هست؟

2731

بارداری موفق

با فلورا تاجیکی

تو اینستا رو دنبال کنید بچه ها

کمکتون میکنه 

حتی بودن ۴۵ سالکی باردار شدن

همونایی که دکترا میفرستنشون دنبال اهدایی

با تخمک خودشون با رژیم باردار شدن

انشالله دامن همتون سبز شه

من هم مثل شما خدا یه تو دلی سالم قسمتن کنه

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
من یه سال و نیم پیش لاپارا کردم اندومتریوز خفیف داشتم ممکنه  دوباره برگشته باشه ؟

نباید اندو رو لاپارا کرد اصلا چزا میرین عمل کیست میکنین با عمل ۶۰ درصد بارداری ک شانس داشتین اونم میاد پایین فک نکنم تو ایران ب اندازع من اندو داشته باشه تا روده هام رفته بود فقططططططط باید اصلاح کرد سبک زندگی رو من الان ۸ ماهشه پسرم چهار دست و پا میره

شما عمل کردین؟  اندو چجوری کنترل میکنید؟

ن اصلا ب رحم نباید دست زد فقط سزارین کم عوارضه ولی غیر زایمان کردن بدی عمل کیست و اندو و میوم و ... کنن ضرره من آندوم تا روده هام رفته بود بهم گفتن دکترا ک تو دیگه اصلا باردار نمیشی ای وی اف کن اخر سر با اراده خودم و تصمیم خودم و خدا ۸۵ بودم وزنم رسوندم ۵۰ بعدش گرمیحات زیاد زیاد زیاد مصرف کردم دوسین عالیه و اینکه تنظم خواب و تحرک زیاد فقط یادت باشه دو ماه اول من ویتاگنوس و دوفامد مصرف میکردم بعد اونارو قطع کردم ۳ و نمیدونم چن ماه گیاهی مصرف کردم دسین و دارچین و اصلاح سبک زندگی ک بعد چن ماه طبیعی باردار شدم اصلا نباید همزمان هم گیاهی مصرف کرد هم دارو شیمایی یا پیش دکتر خوب برو یا اونایی ک من گفتم رو رعایت کن ببین اصلا اصلا اصل لاپراسکوپی نرین و هچگونه عملی نکنین چون شانس و دخیره تخمدان رو ب صفر میرسونه امیدوارم مشکل همه حل شده باشه و اینم نتیجه منه از کارام ی پسر ۸ ماهه دارم ک ماشالاه فوقالعاده شیطون

2706