2737
2734

سلام مادرای عزیز بچم‌یه مدته هر چی می خوره دفع می کنه قبلا بی اشتهایی شدید الانم که این باعث شده وزن نگیره کسی می دونه چیزی راهنمایی  کنید 

من بوم زمان تولد تا پنج ماهگی روزی سه بار از پنج ماه تا ۱ سال و نیم روزی پنج بار پی پی میکرد دکتر برم گفت تغذیش عالی و خوبه، البته مشکل بچه شما بی اشتهایی هست، اول شیر خودتو میدی؟؟ شیر پاستوریزه از کی شروع کردی؟؟ مولتی ویتامین میدی؟؟ اینا رو بگو تا راهنماییت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بوم زمان تولد تا پنج ماهگی روزی سه بار از پنج ماه تا ۱ سال و نیم روزی پنج بار پی پی میکرد دکتر بر ...

شیر پاستوریزه از کی بدیم خوبه؟

اولش میشنوی و ناراحت میشی و میخوای جواب بدی،     بعد میشنوی و فقط ناراحت میشی،                                 بعدش میشنوی و دیگه ناراحت نمیشی،                                بعد دیگه اصلا نمیشنوی و امان از این آخری...
2728
من بوم زمان تولد تا پنج ماهگی روزی سه بار از پنج ماه تا ۱ سال و نیم روزی پنج بار پی پی میکرد دکتر بر ...

کم اشتهاس اما اونی هم که با هزار بدبختی میدم درجا دفع می کنه  بله مولتی و آهن مرتب میدم اشتها آوری کیدسی هم دکترش داد ۱۵روزه میدم  شیر خودم و شیر خشک می‌خورد الان شیر خودم و کم کردم 

2740

شیر پاستوریزه نمیدم  شیر خشک می خوره اونم خیلی کم فقط تو خواب روزی نهایت۲۵۰ سی سی 

کلا شیر کم می‌خوره  اماوغذا رو هم درجا دفع می کنه اخه

بله گلم این الرژیه

روده بچه ت داغون میشه ببرش ی دکتر حسابی ازش تست آلرژی میگیرن ،بهش رژیم غذایی و شیرخشک مخصوص میدن

ویزیت آنلاین دکتر مقدادی گفت ازمایش کالپروتکتین  و ....بدین شهر ما گفتن نداریم اینارو هفته بعد می برم شهرستان  دیگه دکتر .

اما واقعا داغونم از این وضعش 

شیر پاستوریزه از کی بدیم خوبه؟

من شیش ماه دادم بچم پیپیش شل شد بیرون روی گرفت بی اشتهایی و خون افتاد تو مدفوع فهمیدم حساسیت داره دیگه ندادم، بهش حتما مولتی ویتامین بده ساناستول خوبه، مولتی کیدم خوبه شربتش روزی دو برابر وزن بچت بده اشتهاش زیاد میشه، تنوع غذا زیاد کن دفعات زیاد حجم کم، فعلا کره و روغن حذف شه از غذاش و یه مدت میوه و سبزیجات و حذف کن ببین بیرون رویش کم میشه، کته با ماست هم برا سفت شدن و کمتر پی پی کردن خوبه و وزن گیری ، ماهیچه پخته بهش بده جون بگیره

2706